Макс Барських представив англомовний сингл I Feel Good під новим сценічним ім'ям

Новости
15.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Mick Sunday
ПОДЕЛИТЬСЯ

Макс Барських вирішив кардинально змінити вектор своєї творчості та представив новий проєкт Mick Sunday. Співак випустив перший сингл I Feel Good з англомовного альбому.

Попри те що 24 лютого життя кожного українця було поставлено на паузу, Макс Барських закликав прихильників будувати своє майбутнє вже сьогодні. Саме про це його новий англомовний проєкт:

«Ця війна принесла великі зміни в моє життя, як і кожного українця. Але водночас вона навчила цінити рідних та близьких, цінити життя і час, не відкладаючи свої мрії й бажання на завтра, — ділиться своїми роздумами Макс. — Я прийняв рішення створювати майбутнє вже сьогодні й вести вас за собою. Туди, де можливі найсміливіші мрії», — коментує прем’єру Барських.
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений MICK SUNDAY (@micksundayworld)

I Feel Good – перший трек із майбутнього альбому, над яким співак працював з минулого року під новим сценічним ім'ям Mick Sunday. Барських зізнається, що створення нових пісень підтримувало його у найскладніші часи та допомагало виходити з депресивного настрою.

«Чим складніші думки та події, тим яскравіше і світліше народжувалась пісня. У цьому випадку музика працює як броня й проєкція бажань», — каже Макс.

 

Читайте також:

Каньє Вест припиняє співпрацю з Adidas, Gap та іншими модними брендами

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).