L'Officiel Україна долучилися до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів

Новости
21.04.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Червона стрічка з вузликом
ПОДЕЛИТЬСЯ
Видання L'Officiel Україна долучилося до всеукраїнської кампанії МОЗ #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка. Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки. 
 
У складний для України і всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7. 
 
“Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства,  — сказав сьогодні міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. — Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів”.

Кампанія ініційована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки креативної агенції Postmen та UNICEF Україна.
 
Читайте также: Украинцы собрали 5 миллионов гривен на помощь медикам, заразившимся коронавирусом
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.07.2020
BOTTEGA VENETA
Платье
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).