100% природності: лукбук колекції Ksenia Schnaider Fall’16

Новини
23.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У відповідності до світових тенденцій українські дизайнери поволі звертаються до нестандартних форматів лукбуків. Для своєї осінньо-зимової колекції дизайнери бренду Ksenia Schnaider вирішили не йти протореними шляхами і замість професійної моделі залучили до зйомок дівчину, яку Ксенія знайшла в Instagram. «Наша колекція — про чесність, тому нам було важливо показати, як наші речі виглядають на одному

ПОДЕЛИТЬСЯ
Ksenia Schnaider FW16-17-703-Edit
У відповідності до світових тенденцій українські дизайнери поволі звертаються до нестандартних форматів лукбуків. Для своєї осінньо-зимової колекції дизайнери бренду Ksenia Schnaider вирішили не йти протореними шляхами і замість професійної моделі залучили до зйомок дівчину, яку Ксенія знайшла в Instagram. «Наша колекція — про чесність, тому нам було важливо показати, як наші речі виглядають на одному з тих, для кого вони, власне, створюються». З цієї ж причини Антон і Ксенія не запрошували команду візажистів та перукарів, а натомість попросили свою модель Настю бути максимально природньою. Крім того, знімки, що ввійшли до лукбуку, не були оброблені ретушером.
Що ж стосується самої колекції, то для наступної осені дизайнери розвивають ідеї, що вже стали характерними для бренду: натуральність, лаконічність та «самостійність» кожного елементу. Написи на одязі, що знову входять у моду, у виконанні Ksenia Schneider будуть досить прямолінійними, але від того не менш змістовними: «100% Cotton» — саме так і ніяк інакше.
Судячи з усього, Ксенія та Антон прагнуть посісти перші позиції щодо іновацій по всіх можливих пунктах: їхній бренд першим в Україні став відкривати продажі колекції одразу після показу. Вже на початку березня цю колекцію можна буде знайти у концепт-сторі Asthik та онлайн-магазині shop.kseniaschnaider.com. А команда Ksenia Schnaider тим часом вирушить до Парижа, аби взяти участь у трейд-шоу Capsule.
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).