Як знімали кліп Бьорк «Black Lake»

Новости
23.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  Вперше кліп Бьорк «Black Lake» показали на ретроспективній виставці в MoMA, як і інші кліпи з альбому Vulnicura. Тепер співачка ділиться своїми відео про те, як знімали містічний 10-хвилинний ролик. «Black Lake» — дуже особиста пісня для самої співачки, адже вона була написана після розриву відносин з артистом Метью Барні. Ідея кліпу полягала в тому,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Снимок экрана 2016-02-23 в 16.29.42

 

Вперше кліп Бьорк «Black Lake» показали на ретроспективній виставці в MoMA, як і інші кліпи з альбому Vulnicura. Тепер співачка ділиться своїми відео про те, як знімали містічний 10-хвилинний ролик.

«Black Lake» — дуже особиста пісня для самої співачки, адже вона була написана після розриву відносин з артистом Метью Барні. Ідея кліпу полягала в тому, що Бьорк, проходячи рідною місцевістю Ісландії, вплітає свою музику в землю через кроки. Емоційні та потужні епізоди відео містять елемени чистої хореографії, яка була поставлена ​​її подругою Ерною Омарсдоттір.

«Ми повинні були зробити це в Ісландії, на природі і з босоногою Бьорк», — говорить режисер кліпу Ендрю Томас Хуанг.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).