15 секунд: тізер відео-кампанії ELENAREVA осінь-зима 2015/16

Новости
30.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

L’Officiel Online пощастило: нам у руки потрапив тізер відео-кампанії ELENAREVA осінь-зима 2015/16, яким ми поспішаємо поділитись з вами. Реалізувати оригінальну задумку колекції у відео-форматі вдалося талановитому українському режисерові Павлу Ковтуну. Повна версія відео буде представлена в рамках Одеського Міжнародного Кінофестивалю, а поки ж ми можемо переглянути 15-ти секундне відео з моделью Аллою Григорьєвою в головній ролі.   Director:

ПОДЕЛИТЬСЯ

000016

L’Officiel Online пощастило: нам у руки потрапив тізер відео-кампанії ELENAREVA осінь-зима 2015/16, яким ми поспішаємо поділитись з вами. Реалізувати оригінальну задумку колекції у відео-форматі вдалося талановитому українському режисерові Павлу Ковтуну. Повна версія відео буде представлена в рамках Одеського Міжнародного Кінофестивалю, а поки ж ми можемо переглянути 15-ти секундне відео з моделью Аллою Григорьєвою в головній ролі.

 

Director: Pavel Kovtun
Photo: Vitaliy Melnikov
Style: Yana Chervinska
Backstage assistants: Taras Tarasov, Karina Matviychuk
MUAH partners: Kika-style

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).