Це природно: рекламна кампанія TROFYMENKO осінь-зима 2015/16

Новини
30.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд TROFYMENKO презентував рекламну кампанію колекції осінь-зима 2015/16. Місцем зйомки кампейну став ліс: це перший раз в історії марки, коли було прийняте рішення відмовитись від звичної інтрер’єрної зйомки на користь природи. Обличчям зйомки на цей раз стала українська модель Марія Зубцова; вона позувала фотографу Юлії Полященко, котра знімає рекламну кампанію бренду вже третій сезон поспіль. «Героїня

ПОДЕЛИТЬСЯ

CAMPAIGN 1

Бренд TROFYMENKO презентував рекламну кампанію колекції осінь-зима 2015/16. Місцем зйомки кампейну став ліс: це перший раз в історії марки, коли було прийняте рішення відмовитись від звичної інтрер’єрної зйомки на користь природи. Обличчям зйомки на цей раз стала українська модель Марія Зубцова; вона позувала фотографу Юлії Полященко, котра знімає рекламну кампанію бренду вже третій сезон поспіль.

«Героїня колекції розслаблена і знаходиться в гармонії з собою і навколишнім світом. Її одяг — це не вислів і не протест, це невід’ємна частина її, як повітря або вода», — говорить дизайнер Саша Трофименко.

Photo: Julie Poly

Model: Mariia Zubtsova

MUA: Karina Rivera

Hair: Tetiana Aleshchenko

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).