Навіть шоколад на користь: органічна косметика своїми руками

Новини
30.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Немає заняття більш благородного, аніж догляд за своєю шкірою, і ви не посмієте сперечатися. Ідеальний тон обличчя і відсутність будь-яких вікових маркерів — ось чого прагне будь-яка жінка. Але мало хто знає, що дія всіх масок світу виявиться марною, якщо ваша декоративна косметика не підібрана з розумом. Ми пропонуємо не витрачати час на пошуки відповідного eco-friendly бренду, а

ПОДЕЛИТЬСЯ

главная

Немає заняття більш благородного, аніж догляд за своєю шкірою, і ви не посмієте сперечатися. Ідеальний тон обличчя і відсутність будь-яких вікових маркерів — ось чого прагне будь-яка жінка. Але мало хто знає, що дія всіх масок світу виявиться марною, якщо ваша декоративна косметика не підібрана з розумом. Ми пропонуємо не витрачати час на пошуки відповідного eco-friendly бренду, а створити його своїми руками. І, якщо створення органічної косметики в домашніх умовах для вас те саме, що й алхімія, ми цілковито змінимо вашу думку про це напрочуд корисне заняття.

Бальзам для губ

Усвідомлюючи те, що всі ми далекі від біохімії, почнемо з найпростішого — бальзаму для губ. При його створенні важливо знати, що найчастіше за основу береться бджолиний віск, який не тільки надає йому твердості, але й має бактерицидні властивості. Ми не можемо відмовити собі та своїм губам у такому захисті, тому, обираючи кльовий рецепт для вас, враховували присутність цього компонента.

Інгредієнти:

70 гр олії какао

75 гр бджолиного воску

40 гр олії солодкого мигдалю

Що далі? Розтопивши бджолиний віск на водяній бані, додаємо в ємність олію і ретельно перемішуємо. Розливаємо наш бальзам по ємкостям і зберігаємо в холодильнику цілий рік, ну і не забуваємо користуватися, звичайно.


Мінеральні рум’яна

Ні, ми не будемо закликати вас користуватися буряком замість звичайних спресованих рум’ян, все набагато заплутаніше. Ми пропонуємо вам рецепт розсипчастих рум’ян, які з вашої легкої руки зможуть перетворитися як в пудру, так і в скульптор для обличчя. Вся справа у кольорі та загальних пропорціях пігменту з іншими інгредієнтами.

Інгредієнти:

1/4 склянки пудри маранта (або крохмалю)

1 ч. ложка мінерального пігменту (кількість пігменту залежить від бажаного кольору)

Що далі? Змішайте компоненти до однорідної маси і пересипте їх у спеціально підготовлений контейнер.

маша1

Рідкі тіні для повік

Зовсім недавно ми вже переконували вас відкласти спресовані тіні для повік до зими, і перейти на рідкі тіні. Так от, зараз ми хочемо також додати, що немає більш нешкідливих по відношенню до ніжної шкіри очей тіней, ніж ті, що зроблені своїми руками. Якщо, прочитавши останнє речення, ви схвально похитали головою, пропонуємо розпочати їх створення.

Інгредієнти:

2 ч. ложки тальку

2 ч. ложки матового мінерального пігменту бажаного відтінку

1/2 ч. ложки рисової пудри

квітковий віск

Що далі? Розтопивши на паровій бані квітковий віск, додайте до нього інші інгредієнти, попередньо змішавши їх за допомогою ступки. Не даючи продукту застигнути, розфасуйте тіні у контейнери.


 

Тональний крем

Якщо, спробувавши минулі рецепти, ви досить осміліли і повірили в себе, саме час перейти до створення тонального крему, над яким потрібно буде попрацювати трохи більше. Але чого не зробиш заради здорової шкіри? Правильно, ми теж готові на все і навіть більше, тому let`s rock!

Інгредієнти:

дитячий крем вітчизняного виробника

пару крапель аромамасла

1-2 ст. ложки пудри домашнього виробництва

мінеральний пігмент (для додання відтінку)

Що далі? Змішати інгредієнти у правильних пропорціях, заздалегідь продумавши бажаний колір продукту і консистенцію. Тут вже вам доведеться експериментувати, але пам’ятайте, що для жирної шкіри пропорції продукту повинні зсуватися на користь пудри, а для сухої — на користь крему. Якщо вам пощастило і ви — власник нормального типу шкіри, сміливо змішуйте інгредієнти в рівних пропорціях.

маша

Хайлайтер

Готові посперечатись, перше питання, яке з’явиться у вас при перегляді інгредієнтів — «Що таке мікка?» Ми передбачили це і не зволікаємо з відповіддю: це — компонент, який часто використовують для створення натуральної мінеральної косметики. Якщо простіше, вона виступає в ролі пігменту і відповідає за колір продукту. Великий плюс органічної косметики у тому, що один засіб ви можете легко перетворити на зовсім інший. Так, приміром, ваш хайлайтер, завдяки додаванню більшої кількості масла, може перетворитися на мерехтливі блискітки для тіла, які просто необхідні влітку.

Інгредієнти:

15 мл олії жожоба

8 крапель олії м’яти

0,2 гр перламутрової або срібної мікки

Що далі? Виливаємо олію в ємність, додаємо мікку і сильно струшуємо.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.08.2024
Chanel
Аромат Allure Homme Sport Superleggera
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).