Адам Кац Сiндiнг зняв фотопроект Wish You Were Here для Ukrainian Fashion Week

Новости
02.06.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

У лютому цього року українські дизайнери вдруге представили країну в рамках London Fashion Week  на  платформі  International Fashion Showcase  у спільній інсталяції. Спеціально до цієї події Ukrainian Fashion Week запросив в Україну відомого американського фотографа Adam Katz Sinding (@le21eme) для створення фотопроекту на підтримку концепції інсталяції. Зйомки проходили у Київській та Житомирській областях. Над проектом працювала креативна команда за участі Івана Фролова, Микити Середи, моделей

ПОДЕЛИТЬСЯ

DZHUS_2

У лютому цього року українські дизайнери вдруге представили країну в рамках London Fashion Week  на  платформі  International Fashion Showcase  у спільній інсталяції.

Спеціально до цієї події Ukrainian Fashion Week запросив в Україну відомого американського фотографа Adam Katz Sinding (@le21eme) для створення фотопроекту на підтримку концепції інсталяції. Зйомки проходили у Київській та Житомирській областях. Над проектом працювала креативна команда за участі Івана Фролова, Микити Середи, моделей агенції Cat-b.

В Україні інсталяцію можна побачити під час міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2017, що буде проходити у Мистецькому Арсеналі 2-3 червня.

Photo: Adam Katz Sinding
Models: Oleh/Cat-b agency, Julia/Cat-b agency, Daša/Cat-b agency
Polina/Cat-b agency
Style: Ivan Frolov, Nikita Sereda
Assistant of stylist: Sonya Tsygankova
Make-up and Hair: Mariya Kovalchuk, Juli Volinets Y.Vision beauty team
Designers: FLOW the Label, FROLOV, Yana Chervinska, Jean Gritsfeldt, The
Coat by Katya Silchenko, DZHUS, Alina Zamanova
Organized by Ukrainian Fashion Week

* Учасники  інсталяції: FLOW the Label; Jean Gritsfeldt; Alina Zamanova; FROLOV; Yana Chervinska; DZHUS та the COAT by Katya Silchenko.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).