Agyness in Wonderland: британська модель прикрасила обкладинку Wonderland

Новини
01.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  На початку року ми аплодували поверненню Джемми Уорд, а осінні покази в Парижі дали надію, що ми знов побачимо на подіумі і Агнесс Дейн. Здається, шанси є: слідом за шоу Saint Laurent дівчина, якій в 2008 році вручили офіційні титули «посланця британської молодіжної культури» і «наступної великої супермоделі», з’явилася на зимовій обкладинці журналу Wonderland, яка

ПОДЕЛИТЬСЯ

MTM0ODEyNDg0MzMzNzcwMDAy

 

На початку року ми аплодували поверненню Джемми Уорд, а осінні покази в Парижі дали надію, що ми знов побачимо на подіумі і Агнесс Дейн. Здається, шанси є: слідом за шоу Saint Laurent дівчина, якій в 2008 році вручили офіційні титули «посланця британської молодіжної культури» і «наступної великої супермоделі», з’явилася на зимовій обкладинці журналу Wonderland, яка стала першою для неї після великої перерви. Для зйомок британського видання Агнесс також демонструє речі від  Saint Laurent: вона позує в шкіряній куртці Еді Слімана, блискучій сукні і розшитій спідниці.

Минуло більше двох років відтоді, як ми востаннє бачили Агнесс на перших сторінках глянцю: у березні 2013 вона прикрасила обкладинку британського InStyle. В інтерв’ю журналу Wonderland Дейн також розповідає про своє повернення у світ моди, враховуючи вихід на шоу Saint Laurent в жовтні: «Здавалося б, ти повертаєшся в той час, де все тобі знайоме, ти знаєш всіх дівчат навколо. А насправді, всі моделі на подіумі були в два рази молодше за мене, — каже 32-річна Дейн. — Це звучить так, як ніби я дійсно стара, але я завжди із захватом згадую свою юність. Було дуже весело спостерігати за новим поколінням — які вони натхненні і повні енергії. З часом ми просто забуваємо про це: коли ми стаємо старше, ми просто більше розслабляємося».

Зимовий випуск журналу Wonderland вже зовсім скоро з’явиться на полицях, а поки ви можете подивитися міні-фільм з єдиною і неповторною Агнесс в головній ролі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).