Мода за мир: анонс нового номеру L’Officiel Україна

Новости
01.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Випуск грудень-січень, що об’єднає в собі завершення старого і початок нового року, редакція L’officiel Ukraine присвятила симбіозу двох понять: розкоші і доброти. Благодійні проекти та краса Наталії Водянової, яка прикрасила обкладинку, ексклюзивне інтерв’ю із сербською художницею Мариною Абрамович, блиск діамантів і автентичність барокових прикрас стали гармонійним обрамленням головного посилу: «краси в ім’я добра і добра в ім’я

ПОДЕЛИТЬСЯ

cover_OFF_134

Випуск грудень-січень, що об’єднає в собі завершення старого і початок нового року, редакція L’officiel Ukraine присвятила симбіозу двох понять: розкоші і доброти. Благодійні проекти та краса Наталії Водянової, яка прикрасила обкладинку, ексклюзивне інтерв’ю із сербською художницею Мариною Абрамович, блиск діамантів і автентичність барокових прикрас стали гармонійним обрамленням головного посилу: «краси в ім’я добра і добра в ім’я краси»!

З трендів цього сезону редакція L’Officiel Ukraine обрала ті, що можуть з легкістю додати будь-якому образу елегантності і комфорту: хутро, в’язані речі, унікальні годинники, шлейфові аромати. Щоб створити яскравий настрій і грамотно підкреслити свій індивідуальний стиль, не варто докладати надзусиль: все необхідне вже зібрано на сторінках зимового L’Officiel Україна.

Почніть Новий рік легко і стильно, прикрашайте цей світ собою і робіть його добрішим!

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).