«Бальманоманія»: Колекція Balmain х H&M визнана найуспішнішою колаборацією бренду

Новости
10.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Враховуючи сцени масового божевілля у магазинах H&M, відео яких можна було побачити в усіх соціальних мережах, новина про те, що спільна колекція Balmain та H&M виявилася найуспішнішою співпрацею в історії шведського бренду, ні для кого не стала несподіванкою. «Інтерес до запуску колаборації перевищив всі попередні співраці: як в магазинах, так і в Інтернеті», — сказав

ПОДЕЛИТЬСЯ

balmain-hm-campaign-preview-3

Враховуючи сцени масового божевілля у магазинах H&M, відео яких можна було побачити в усіх соціальних мережах, новина про те, що спільна колекція Balmain та H&M виявилася найуспішнішою співпрацею в історії шведського бренду, ні для кого не стала несподіванкою. «Інтерес до запуску колаборації перевищив всі попередні співраці: як в магазинах, так і в Інтернеті», — сказав в інтрев’ю Bloomberg представник Н&М Хакан Андерсон. І, хоча Н&М ще не оприлюднили точні цифри продажів, яскравим доказом успіху колекції є 80000 постів в Instagram з офіційнім хештегом лінії.

P_KWRwwiGVse09ecDQh89g-article

В Сеулі черги біля магазинів марки почали збиратися ще за тиждень до старту продажів, в той час як у Лондоні вгамовувати оскаженілий натовп довелося поліції. Бійки, лайки, зламані манекени і машини швидкої допомоги – це лише одна замальовка масштабної модної баталії. У свою чергу, не будучи в змозі впоратися з потоком відвідувачів, сайт H&M просто перестав функціонувати, залишивши розчарованих клієнтів без покупок. Не дивно, що колекція тепер продається на eBay за значно завищеними цінами.

balmain2

Серед попередніх коллаборацій шведської марки співпраця з такими відомими брендами як, Versace, Maison Margiela, Comme Des Garcons та Alexander Wang. Втім, буде справедливим зазначити, що з часу виходу першої коллекції H&M в партнерстві з Карлом Лагерфельдом в 2004 році багато чого змінилося: випуск колекції Balmain х H&M припав на епоху нових можливостей, влади соціальних ЗМІ, показів мод за участі відомих виконавців і супермоделей, що забезпечили даній співпраці нечуваний успіх. Проте хто ж наступний?

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).