Coming soon: фото з кастингу для кампейну Alexander Wang

Новини
09.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тізери рекламних зйомок, схоже, стають окремим жанром. І недарма — дизайнери вміло користаються можливостю привернути до себе додаткову увагу. А Александер Венг доводить, що немає навіть необхідності чекати перших світлин — можна почати дражнити своїх прихильників вже на етапі підготовки до зйомки. Так, дизайнер створив окремий профіль в Instagram під назвою @wangsquad, в який викладено

ПОДЕЛИТЬСЯ

Безымянный

Тізери рекламних зйомок, схоже, стають окремим жанром. І недарма — дизайнери вміло користаються можливостю привернути до себе додаткову увагу. А Александер Венг доводить, що немає навіть необхідності чекати перших світлин — можна почати дражнити своїх прихильників вже на етапі підготовки до зйомки. Так, дизайнер створив окремий профіль в Instagram під назвою @wangsquad, в який викладено зроблені на полароїд фото з кастингу моделей. Ще один прояв демістифікації моди? Популярність юної доньки Сінді Кроуфорд Каїі Гербер, здається, продовжує набирати обертів — участь у кампейні знаного американського дизайнера стала б гідним продовженням її останніх зйомок в італійському Vogue та виданні Карін Ройтфельд CR Fashion Book. Серед інших потенційних кандидатів передбачувано знаходимо Анну Еверс та Лексі Болінг. Є серед знімків і перспективні «новачки» — Пейтон Найт та Еліс Метца, а також кілька «не-моделей» — музикант Тревіс Скотт, співачка Еліс Гласс та художник Люсьен Сміт.

«Далі буде», — обіцяє Александр Венг. «Чекаємо з нетерпінням», — відповідаємо ми.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).