Знайшли половинку: капсульна колекція бренду ELENA BURBA до Дня всіх закоханих

Новости
09.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Напередодні Дня всіх закоханих світ ділиться на два табори: одинаків — і тих, у кого є друга половинка. До якої б касти ви себе не відносили, ми пропонуємо звернути увагу на капсульну колекцію українського бренду Elena Burba. У рекламній кампанії спеціальної лінійки знялася відома українська модель Евеліна Мамбетова й Андрій Трушковський. Натхненням колекції стали щирі

ПОДЕЛИТЬСЯ

IMG_3297

Напередодні Дня всіх закоханих світ ділиться на два табори: одинаків — і тих, у кого є друга половинка. До якої б касти ви себе не відносили, ми пропонуємо звернути увагу на капсульну колекцію українського бренду Elena Burba. У рекламній кампанії спеціальної лінійки знялася відома українська модель Евеліна Мамбетова й Андрій Трушковський.

Натхненням колекції стали щирі почуття, любов і позитивні емоції. Свіжі та яскраві образи, наповнені енергією свята, створюють романтичний настрій. До капсули увійшли сукні, пальто, сорочки та світшоти з вишивкою та принтами.
Фото: Вадим Сірий
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).