DAKH DAughters Band на бекстейджі: зйомки рекламного кампейну POUSTovIT SS’16

Новини
19.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Dakh Daughters Band — це завжди прекрасно. Що ж можна сказати про кампейн, в якому учасниці найбільш аутентичного українського гурту знімаються в одязі від POUSTOVIT? Що з цього вийде, ми побачимо незабаром в весняно-літній кампанії бренду. А тим часом ми насолоджуємося відеотізером з бекстейджу зйомок. На ньому дівчата вдягнені в сукні-комбінації, обємні жакети та знакові

ПОДЕЛИТЬСЯ

Dakh Daughters Band — це завжди прекрасно. Що ж можна сказати про кампейн, в якому учасниці найбільш аутентичного українського гурту знімаються в одязі від POUSTOVIT? Що з цього вийде, ми побачимо незабаром в весняно-літній кампанії бренду. А тим часом ми насолоджуємося відеотізером з бекстейджу зйомок. На ньому дівчата вдягнені в сукні-комбінації, обємні жакети та знакові для Лілії Пустовіт сукні-сорочки. За словами дизайнерки, вона запросила Dakh Daughters не лише через їхню неповторну енергію та екстравагантність, а й у звязку із їхнім «гострим сприйняттям своєї соціальної ролі», адже «для POUSTOVIT це принциповий момент». Дивіться та надихайтеся!

 

 

Режисер Дмитро Куевда

Оператор Костянтин Пономарев

Технічний продюсер Сергій Неретін

Саунддизайнер Олександр Бурміцький

Hair&Makeup Image Kitchen

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).