Тиждень моди в Мілані: Fendi, Fall’ 2016

Новости
19.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

З огляду на пронизливо холодну зиму за вікном, нам складно собі уявити, що комусь може не сподобатися нова колекція Fendi. Карл Лагерфельд і Сильвія Вентуріні Фенді втілили всі відчайдушні мрії, які виникають у холодну пору: не знімати теплу піжаму, весь день ходити загорнутим в ковдру і носити смішні речі із насупленим виразом обличчя. Так, нестачі

ПОДЕЛИТЬСЯ

A model wears a creation for Fendi men's Fall-Winter 2016-2017 collection, part of the Milan Fashion Week, unveiled in Milan, Italy, Monday, Jan. 18, 2016. (AP Photo/Luca Bruno)

З огляду на пронизливо холодну зиму за вікном, нам складно собі уявити, що комусь може не сподобатися нова колекція Fendi. Карл Лагерфельд і Сильвія Вентуріні Фенді втілили всі відчайдушні мрії, які виникають у холодну пору: не знімати теплу піжаму, весь день ходити загорнутим в ковдру і носити смішні речі із насупленим виразом обличчя. Так, нестачі в іронічних аксесуарах в колекції не було: шапки, схожі на банні капелюхи, об’ємні хутряні сумки, що нагадують подушку — а якщо взуття у вигляді величезних капців не здається вам достатньо гарною ідеєю, то зверніть увагу на кольорові нашивки. Кожен розважається, як вміє – і ми не втомлюємося цьому радіти.

Попри нехтування умовностями, тенденції наступного сезону виразно простежуються і в цій колекції: крупна клітина, подовжені брюки, перекинуті за спину довгі шарфи, дублянки, вельвет, бордо, графітовий та синій кольори. Колекцію відкрив вихід із брюк та пальто у крупку синю клітину, які непрозоро натякали на домашній одяг. Алюзії на піжами та халати виглядають свіжо завдяки сміливому поєднанню фактур та принтів: наприклад, на особливу увагу заслуговують костюми із валяної вовни і численні принти із обличчями. Секрет успіху від Fendi: ультракомфорт із королівським розмахом та в поєднанні зі зверхнім поглядом. Попри відсутність жіночих виходів, рецепти бренду здаються цілком універсальними, тож сміливо беріть їх на примітку: поєднання світлої шовкової сорочки із чорним піджаком із хутра, довгі брюки та светри із високим коміром, об’ємні пальто-халати. І не забудьте про розтріпане хвилясте волосся та взуття у вигляді капців – все вказує на те, що ці елементи включені до зимового comme-il-faut. Іншими словами, якщо ми змушені щороку переживати зиму, давайте робити це з іронією та від душі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).