Dear Santa Claus: Бенедикт Камбербетч написав листа Санта Клаусу

Новости
08.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британський актор Бенедикт Камбербетч взяв участь у кампанії Letters Live, в рамках якої знаменитості пишуть відкриті листи Санта-Клаусу. У своєму посланні зірка серіалу «Шерлок» попросив Санту дати дітям трохи більше часу на те, щоб вони залишалися дітьми, а також поскаржився, що так і не отримав «світловий меч», котрий просив у дитинстві. «Треба відволікати дітей від страшних реалій

ПОДЕЛИТЬСЯ

British actor Benedict Cumberbatch poses on the red carpet as he arrives ahead of the Laureus World Sports Award ceremony at the Grand Theater in Shanghai on April 15, 2015. The holding of the awards ceremony in the commercial hub of Shanghai comes as Beijing bids for the 2022 Winter Olympics, amid rumours that China could even seek to host the 2026 football World Cup. AFP PHOTO / JOHANNES EISELE

Британський актор Бенедикт Камбербетч взяв участь у кампанії Letters Live, в рамках якої знаменитості пишуть відкриті листи Санта-Клаусу. У своєму посланні зірка серіалу «Шерлок» попросив Санту дати дітям трохи більше часу на те, щоб вони залишалися дітьми, а також поскаржився, що так і не отримав «світловий меч», котрий просив у дитинстві.

«Треба відволікати дітей від страшних реалій світу, щоб вони могли сміятися, а не лити сльози. Особливо тих, хто піклується про членів сім’ї або страждає від хвороби, голоду чи бідності, — пише актор. — Особливо тих, хто ховається в будинках від падаючих бомб, тих, кого саджають в човен заради втечі від екологічного лиха чи війни. Будь ласка, допоможи зробити їхні світи повними радості і надії».

English actor Benedict Cumberbatch poses on the red carpet for the 2015 Laureus World Sports Awards ceremony in Shanghai, China, 15 April 2015.

В кінці листа актор написав, що прикладає багато зусиль, щоб вести себе добре, і пообіцяв, що цього року на Різдво залишить додаткову порцію портвейну і пирога для Санти, а в якості постскриптума він написав: «Міг би я тепер отримати світловий меч, будь ласка?»

Letters_Live__Bene_3519500b
На фото: Лист Бенедикта Камбербетча
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).