Вічна тема: модний Дім Chanel звинувачують у плагіаті

Новини
08.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Французький модний будинок Chanel звинувачують у плагіаті: претензії до бренду виникли у шотландских майстрів з в’язання. Справа у тому, що на показі Chanel Metiers d’Art в Римі Карл Лагерфельд продемонстрував дизайн светрів, що майже точно повторює дизайн відомих джемперів з острова Фер-Айл. Це ще більш підозріло враховуючи те, що представники французького модного Будинку влітку відвідували Фер-Айл і шукали натхнення у

ПОДЕЛИТЬСЯ

1

Французький модний будинок Chanel звинувачують у плагіаті: претензії до бренду виникли у шотландских майстрів з в’язання. Справа у тому, що на показі Chanel Metiers d’Art в Римі Карл Лагерфельд продемонстрував дизайн светрів, що майже точно повторює дизайн відомих джемперів з острова Фер-Айл. Це ще більш підозріло враховуючи те, що представники французького модного Будинку влітку відвідували Фер-Айл і шукали натхнення у місцевих майстрів. Зокрема, вони придбали джемпери у дизайнера Маті Вентрійон. За словами в’язальниці, команда Chanel дала зрозуміти, що вироби купуються для дослідження. Шотландка погодилася на продаж джемперів з урахуванням репутації Chanel, але не очікувала, що вони скопіюють її дизайн дослівно.

MTM0OTczODYwNDgyMTYxMTE4

Мати Вентрійон зазначає, що орнаменти Фер-Айл — загальне надбання Шотландії, а Chanel просто вкрали форму, кольори та розташування візерунків. При цьому компанія не заплатила дизайнеру жодної винагороди. Тим часом, креативний директор Chanel Карл Лагерфельд від коментарів поки утримується.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).