Family look від Balmain: Олів’є Рустен запускає дитячу лінію одягу

Новости
26.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Відепер армія модного будинку Balmain поповниться новими «солдатами», але цього раз ними стануть не популярні моделі та IT-дівчата, а діти. Креативний директор бренду Олів’є Рустен оголосив про запуск лінійки дитячого одягу, вихід якої планується на червень цього року. Якщо вірити першим кадрам, до колекції увійдуть речі як для дівчаток, так і для хлопчиків віком до

ПОДЕЛИТЬСЯ

untitled-article-1453730919

Відепер армія модного будинку Balmain поповниться новими «солдатами», але цього раз ними стануть не популярні моделі та IT-дівчата, а діти. Креативний директор бренду Олів’є Рустен оголосив про запуск лінійки дитячого одягу, вихід якої планується на червень цього року. Якщо вірити першим кадрам, до колекції увійдуть речі як для дівчаток, так і для хлопчиків віком до 14-ти років.

Видання WWD повідомляє, що нова лінійка буде складатися з 55 моделей, які в тій чи іншій мірі процитують попередні колекції бренду.  Отже, зовсім скоро ми побачимо міні-версії атласних смокінгів, солдатських кітелів і блискучих суконь.

Придбати речі можна буде на Balmain.com.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).