Ходять чутки: хто в Dior, а хто по Calvin Klein

Новости
26.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Рокіровка в шаховій грі має займає важливу роль — вона дозволяє одним ходом  значно змінити позицію короля. У модній індустрії позиції бренду значно змінюються під час призначення нових креативних директорів. Закінчення співпраці Рафа Сімонса з Dior, Олександра Венга з Balenciaga і Альбера Ельбаза з Lanvin залишило по собі відкритий фінал. Нам тільки залишається здогадуватися, що

ПОДЕЛИТЬСЯ

Untitled-1

Рокіровка в шаховій грі має займає важливу роль — вона дозволяє одним ходом  значно змінити позицію короля. У модній індустрії позиції бренду значно змінюються під час призначення нових креативних директорів. Закінчення співпраці Рафа Сімонса з Dior, Олександра Венга з Balenciaga і Альбера Ельбаза з Lanvin залишило по собі відкритий фінал. Нам тільки залишається здогадуватися, що з буде далі. Логічно, що в таких випадках з’являються чутки. Під час чоловічого тижня моди в Парижі почали говорити про те, що Раф Сімонс може очолити американський будинок моди Calvin Klein. Не менш цікавим є і те, що ширяться чутки про призначення Сари Бертон на посаду креативного директора Dior. Раніше цю посаду модні дизайнери пророкували Фібі Файло з Celine, Олів’є Тіскенсу та Альберу Ельбаз.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).