Музей історії мистецтв у Відні виклав у відкритий доступ 10 тисяч творів мистецтва

Новости
28.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Музей історії мистецтв у Відні виклав у відкритий доступ на свій сайт 10 тисяч творів мистецтва. Серед викладених робіт є перша версія картини голландського художника Пітера Брейгеля Старшого «Вавилонська вежа». Твори мистецтва на сайті можна вивчати в деталях, а для пошуку використовувати фільтр, що дозволяє сортувати галерею по художникам, жанрам і іншим параметрам. Онлайн можна побачити

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-28 at 13.32.21

Музей історії мистецтв у Відні виклав у відкритий доступ на свій сайт 10 тисяч творів мистецтва. Серед викладених робіт є перша версія картини голландського художника Пітера Брейгеля Старшого «Вавилонська вежа».

Твори мистецтва на сайті можна вивчати в деталях, а для пошуку використовувати фільтр, що дозволяє сортувати галерею по художникам, жанрам і іншим параметрам. Онлайн можна побачити живопис Пітера Пауля Рубенса, Пола ван Дайка, Тіціана, Лукаса Кранаха і багатьох інших.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).