У Пакистані визнали право трансгендерів на мусульманський шлюб

Новости
28.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

У цю неділю в Пакистані опублікували фетву, яка дозволяє мусульманський шлюб з трансгендерами. Їх визнали повноправними членами суспільства, до яких послідовники ісламу повинні ставитися з повагою. На думку авторів фетви, трансгендер, що має візуально помітні ознаки чоловіка, може одружитися з жінкою або трансгендером, що має візуально помітні ознаки жінки, і навпаки. При цьому трансгендери однієї

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-28 at 13.19.32

У цю неділю в Пакистані опублікували фетву, яка дозволяє мусульманський шлюб з трансгендерами. Їх визнали повноправними членами суспільства, до яких послідовники ісламу повинні ставитися з повагою. На думку авторів фетви, трансгендер, що має візуально помітні ознаки чоловіка, може одружитися з жінкою або трансгендером, що має візуально помітні ознаки жінки, і навпаки. При цьому трансгендери однієї статі в шлюб вступати не можуть.

У 2009 році в Пакистані трансгендерів офіційно визнали «третьою статтю», проте напади на них не припиняються: одна з останніх гучних справ – вбивство активістки, яка померла від ран у лікарні, поки лікарі не могли визначитися, в яку палату – жіночу або чоловічу – варто віддати пацієнтку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).