Pepsi запускає першу лінію одягу PROJECT COBALT

Новини
14.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський бренд Pepsi вирішив спробувати свої сили в  моді, замiсть того, щоб весь час конкурувати з гігантом Coca Cola. Project Cobalt — це нова культурна платформа Pepsi, яка запускає лінію одягу від групи молодих дизайнерів. Дизайнери під егідою Сraft Class працюють з менторами для створення сезонних колекцій. Відомо, що до списку дизайнерів вже долучилися Олю Аледж та Єдгар Гаррідо, Александра

ПОДЕЛИТЬСЯ

ProjectCobalt+X+Pepsi+Logo

Американський бренд Pepsi вирішив спробувати свої сили в  моді, замiсть того, щоб весь час конкурувати з гігантом Coca Cola.
Project Cobalt — це нова культурна платформа Pepsi, яка запускає лінію одягу від групи молодих дизайнерів.

Дизайнери під егідою Сraft Class працюють з менторами для створення сезонних колекцій. Відомо, що до списку дизайнерів вже долучилися Олю Аледж та Єдгар Гаррідо, Александра (Street Level Culture), Кеннеді та Саманта Джордано (Dolores Haze) і, нарешті, Дрю Велліні (Dreu). Наставниками молодих творців стали Джефф Степлс (власник рітейл-бізнесу Reed Space) та Ліза Дейрменджян (засновиця Fashion Business Accelerator 360 та сучасного бренду Park & Rowen).
«Головною ініціативою платфоми Project Cobalt є залучення молодого творчого співтовариства в самобутню і сучасну індустрію моди. Компанія PepsiCo відчуває культурну революцію. Під її впливом ми хотіли відобразити ці зміні шляхом створення інноваційної платформи», — розповідає Ентоні Флорес, менеджер проекту Cobalt Style.
Колекція включатиме жакети бомбери, поло з графічними малюнками, капелюхи, куртки. Ціни варіюватимуться від 40 до 150 американських доларів. Цікаво, що одяг не матиме позначку або лого бренду PepsiCo.

crossing (1)

laptop

design (1)

clothes

backpack

newjphoto2

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).