Гуччі Вестман залишає компанію Revlon

Новости
14.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Women’s Wear Daily сповістив про рішення Гуччі Вестман покинути американський косметичний бренд Revlon, де візажист працювала протягом останніх семи років в якості креативного директора. Вестман стала відомою в індустрії краси завдяки своїм экспериментам, незвичним образам та кампейнам, створенних для Revlon. Візажист дала нове життя культовому бренду шляхом доповнення колекцій яскравими відтінками та інноваційними формулами продуктів. «Це були шалені,

ПОДЕЛИТЬСЯ

landscape-1428431196-hbz-gucci-westman-index

Women’s Wear Daily сповістив про рішення Гуччі Вестман покинути американський косметичний бренд Revlon, де візажист працювала протягом останніх семи років в якості креативного директора. Вестман стала відомою в індустрії краси завдяки своїм экспериментам, незвичним образам та кампейнам, створенних для Revlon. Візажист дала нове життя культовому бренду шляхом доповнення колекцій яскравими відтінками та інноваційними формулами продуктів.

«Це були шалені, але чудові сім років, і я захоплена різномоніттям роботи компанії», – коментує візажист. «Revlon — надзвичайний етап моєї карьері. Я рада, що все ще попереду». Наразі невідомо про подальші плани на майбутнє Гуччі Вестман.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).