Peter Pilotto, spring`2016

Новости
22.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дизайнер Пітер Пілотто і його партнер Крістофер Де Вос стали частіше звертатись до експериментів з текстурою. Так, у новій весняно-літній колекції з’являються неймовірні тонкі бавовняні сукні, шовкові топи з макраме, прозорі спідниці з жоржета, а також мереживні брюки-кюлоти. Про останні ми б хотіли поговорити більш детально, адже саме Пілотто вдалося повернути до цього тренду вже

ПОДЕЛИТЬСЯ

Peter_Pilotto Ready to wear spring summer 2016 _London september 2015

Дизайнер Пітер Пілотто і його партнер Крістофер Де Вос стали частіше звертатись до експериментів з текстурою. Так, у новій весняно-літній колекції з’являються неймовірні тонкі бавовняні сукні, шовкові топи з макраме, прозорі спідниці з жоржета, а також мереживні брюки-кюлоти. Про останні ми б хотіли поговорити більш детально, адже саме Пілотто вдалося повернути до цього тренду вже згасаючий інтерес. Тепер кожна дівчина, яка раніше не рішалася придбати кюлоти, просто зобов’язана це зробити. Принаймні, саме це нам радять зробити впливові fashion-інсайдери.

EN_01186746_0041

Романтичний настрій дизайнерів також можна було прочитати в тендітних воланах й оборки. Peter Pilotto — один з тих брендів, який зробив собі ім’я на незвичайних принтах, але у цій колекції дизайнерський дует вирішив сконцентруватися в основному на графічних малюнках геометричних фігур.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).