Вікторіанська доба: Erdem, Spring’2016

Новини
22.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Колекції бренду Erdem майже завжди просякнуті темою романтики та тривожним настроєм, і весняно-літня не стала виключенням. У новому сезоні дизайнер Ердем Мораліоглу звернувся до вікторіанської доби: героїня колекції сумна та, водночас, красива дівчина. Колекція Erdem весна-літо 2016 повністю складається з суконь, крім того, дизайнер ускладнив собі завдання ще й тим, що свої ідеї він втілював лише з

ПОДЕЛИТЬСЯ

Erdem Ready to wear spring summer 2016 _London september 2015

Колекції бренду Erdem майже завжди просякнуті темою романтики та тривожним настроєм, і весняно-літня не стала виключенням. У новому сезоні дизайнер Ердем Мораліоглу звернувся до вікторіанської доби: героїня колекції сумна та, водночас, красива дівчина. Колекція Erdem весна-літо 2016 повністю складається з суконь, крім того, дизайнер ускладнив собі завдання ще й тим, що свої ідеї він втілював лише з допомогою білого, сірого та рожевого кольорів. І якщо вибір віддінків для весни та літа викликає в нас деякі сумніви, то незвичайність суконь вражає. Є в колекції сукні і в ніжний квітковий принт, і моделі з високим горлом і чорними стрічками на шиї, і майже класичні, вікторіанські, з тонкого мережива з пишними рукавами, котрі оголюють тендітні плечі моделей, і прозорі, зшиті з декількох шарів органзи. І здається нам, якщо Мораліоглу і далі буде працювати в цій тематиці, то у Givenchy може з’явитися конкурент у цій ніші.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).