Райські канікули: колекція Tommy Hilfiger, spring’2016

Новости
15.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дизайнер Томмі Хілфігер взяв приклад з Карла Лагерфельда, і тепер створює тематичні майданчики для своїх шоу. Минулого разу для показу бренду змайстрували стадіон, а зараз — справжній райский острів. Моделі крокували по дерев’яних дощечках, навколо яких з однієї сторони була вода, а з іншої — пісок. Райські канікули на острові Хілфгігер пропопонує проводити у легких сукнях, топах

ПОДЕЛИТЬСЯ

Tommy_Hilfiger Ready to wear spring summer 2016 _New York september 2015

Дизайнер Томмі Хілфігер взяв приклад з Карла Лагерфельда, і тепер створює тематичні майданчики для своїх шоу. Минулого разу для показу бренду змайстрували стадіон, а зараз — справжній райский острів. Моделі крокували по дерев’яних дощечках, навколо яких з однієї сторони була вода, а з іншої — пісок.

Tommy_Hilfiger Ready to wear spring summer 2016 _New York september 2015

Райські канікули на острові Хілфгігер пропопонує проводити у легких сукнях, топах та спідницях, однак найбільш актуальним одягом на острові, без сумніву, є купальник. В колекції представлені тропічні кольори у вражаючому розмаїтті, а більшість речей зв’язана з різнокольорових ниток: купальники, светри, сукні, спідниці та панами зададуть правильний, легковажний та веселий, тон відпочинку. В кінці шоу моделі на чолі з Джіджі Хадід ефектно пройшлися водою, змусивши нас знову сумувати за літом.

Tommy_Hilfiger Ready to wear spring summer 2016 _New York september 2015

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).