Вперед, на Бруклін: Rag&Bone, spring’2016

Новости
15.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

За декілька годин до показу Rag&Bone офіційний Instagram бренду оновився фотографією колекції, запакованої у прозорі кофри, з підписом «Збираємо колекцію spring-summer 2016 та прямуємо через міст. Наступна зупинка – Бруклін». Так, цього разу бренд вирішили провести шоу у найбільш багатолюдному боро Нью-Йорка – у Брукліні, зрадивши рідний Манхетен і драматично перейшовши Бруклінський мост, викликаючи цілком

ПОДЕЛИТЬСЯ

bone

За декілька годин до показу Rag&Bone офіційний Instagram бренду оновився фотографією колекції, запакованої у прозорі кофри, з підписом «Збираємо колекцію spring-summer 2016 та прямуємо через міст. Наступна зупинка – Бруклін». Так, цього разу бренд вирішили провести шоу у найбільш багатолюдному боро Нью-Йорка – у Брукліні, зрадивши рідний Манхетен і драматично перейшовши Бруклінський мост, викликаючи цілком конкретні асоціації з Рубіконом. Отже, і атмосферу колекція мала досить-таки схожу: дівчина з Манхетену наносить візит ввічливості своїм бруклінським подругам, змінюючи свій стиль відповідно до того, як вона змінює своє місцезнаходження. Заплутано, ми в курсі.

rag6

За що ми любимо Rag&Bone? За урбанізм вищого ґатунку, який щосезону трансформується відповідно до викликів часу. Цього разу, приміром, ми побачили урбаністичну версію жительки верхнього Іст-сайду, вишуканого, класичного нью-йорксьского кварталу з похибкою на практичність і утилітарність. Так, Rag&Bone – це гарно, це мінімалістично і актуально, але також ще й дуже зручно – подивіться хоча б на об’ємні кишені, якими дизайнери щедро декорували переважну більшість луків. Або на спортивні бомбери та штані, пальта без рукавів, комфортне взуття, атлетичність, яку підкреслюють стримані кольори. І, хоча нам важко уявити собі дівчину Rag&Bone у відриві від Нью-Йорка, її одночасно гостромодний та урбаністичний образ легко знаходить відгук у наших серцях.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).