Stop and Smell the Flowers: 3.1 Phillip Lim, spring’ 2016

Новини
15.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

“Десять років тому ми почали з простої ідеї: створювати гарний, носибельний та доступний одяг для нас та наших друзів. І, дякуючи вашій підтримці та визнанню, ми досі тут. Незалежні та сильніші, аніж раніше. Ви – причина, чому ми продовжуємо щодня кидати виклик самим собі. Тож дякуємо вам за віру». Отже, бренду 3.1 Phillip Lim в

ПОДЕЛИТЬСЯ

“Десять років тому ми почали з простої ідеї: створювати гарний, носибельний та доступний одяг для нас та наших друзів. І, дякуючи вашій підтримці та визнанню, ми досі тут. Незалежні та сильніші, аніж раніше. Ви – причина, чому ми продовжуємо щодня кидати виклик самим собі. Тож дякуємо вам за віру». Отже, бренду 3.1 Phillip Lim в цьому сезоні також виповнюється десять років, і на честь цього, безумовно, карколомного моменту в історіі лейблу, Філіп Лім, його креативний директор, вирішив створити цілу концепцію святкування. Хоча, враховуючи її масштаби, це навіть Концпеція з великої «к». Назвою колекції стала фраза, що також була написана на запрошеннях на показ – «Stop and smell the flowers”. Цитуючи Ліма, після декади роботи над побудуванням бренду, команді хочеться зупинитись, щоб подихати, насолодитись красою світу, замислитись над силою та красою рослин – до чого вони закликають і всіх нас. Приклад такого моменту можна знайти на офіційному Instagram 3.1 Phillip Lim: нещодавно на акаунті з’явилась світлина, що демонструє тендітне, але сильне маленьке деревце, гілки якого пробиваються через решітку каналізації. «Ти не можеш зупинити енергію життя. Не бійся жити!», — закликає Лім.

Цю тему дизайнер, звичайно, продовжив і в показі. Колекцію було продемонстровано серед інсталяції; моделі ходили поміж величезних гір, що здалеку і з першого погляду виглядали як земля, але, як виявилось, це був компост, зроблений командою 3.1 Phillip Lim з залишків їжі. По завершенню показу його перевезли до місцевих парків, і цей процес символізував новий початок і переродження.  Колекція більш ніж відповідала всім даним, які заявив дизайнер: насолода моментом, краса та сила квітів, нові початки, переродження: загальний її характер  — спортивний та андрогінний, проте з дотиком романтики та ліричності, за який відповідали квіти у різних варіаціях. Проте, здається, концепція вийшла трохи сильнішою за саму колекцію, хоча вона, дійсно, повнилась вражаючими рішеннями на кшталт аплікацій, високими шкіряними шортами, топами-бандо, спідницями з високими розрізами – і все це в натуральних природніх кольорах, відтінках землі, ґрунту, трави, рослин, піску. З постійних елементів колекцій Ліма – варіації на тему байкерських жакетів. Тож, сподіваємось, що команді 3.1 Phillip Lim вдасться насолодитись красою природи та набратись натхнення  на наступні десять років вперед – ми певні, вони будуть не менш вдалими.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).