Уніформа для модників: колекція Thom Browne весна-лето 2016

Новини
15.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Якщо в світі існує школа, яку хотіли б відвідувати всі ті, хто закоханий у моду, це безумовно була б школа Тома Брауна. Ми ніколи не знаємо, чого очікувати від його бренду Thom Browne, адже щоразу шоу дизайнера схожі на повноцінну театральну постановку, що інколи досить сильно відволікає від речей на моделях. Цього разу дизайнер знову зробив

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01186032_0098

Якщо в світі існує школа, яку хотіли б відвідувати всі ті, хто закоханий у моду, це безумовно була б школа Тома Брауна. Ми ніколи не знаємо, чого очікувати від його бренду Thom Browne, адже щоразу шоу дизайнера схожі на повноцінну театральну постановку, що інколи досить сильно відволікає від речей на моделях. Цього разу дизайнер знову зробив ставку на незабутнє шоу, але нам, на щастя, все-таки вдалось розгледіти деякі речі.

Дизайнер зосередився на формі — Браун завжди звертав на неї увагу, але саме на офісну — вперше.  В його формі відчувається мультикультуралізм — східні орнаменти зустрічаються з західним кроєм та способом пошиву. Всі моделі виходили в плісированих спідницях та в блейзерах, але уніфікованість луків обманлива, бо кожна річ була абсолютно унікальною за рахунок декоративних елементів. Палітра колекції починалась з різноманітних відтінків сірого, але згодом перейшла до чорно-білих і пастельних тонів, рідше зустрічались ментоловий  та  лавандовий кольори.

EN_01186032_0100

«Школярі» дефілювали дуже повільно, не поспішаючи. Вони обходили «будівлю школи» навколо, а потім заходили до неї і сідали за парти. До класу одразу прийшла «викладачка»: вона була схожа чи то на наречену, чи то на актрису театру Кабукі, оскільки була одягнена у довгу білу льняну спідницю і в пальто з білого хутра. За лаштунками Браун пояснив, що все шоу було побудоване на одній ідеї:  універсальності шкільної форми.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).