Український конструктивізм: Custom Dress by Ksenia Schnaider

Новини
12.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  Бренд Ksenia Schnaider пропонує новий спосіб, за допомогою якого можна підібрати собі сукню. Унікальний конструктор перетворює процес моделювання на цікаву та захоплюючу гру. 810 можливих варіантів можна створити з запропонованих 27 силуетів, 15 варіантів забарвлення, 2 видів матеріалів – все самостійно комапонуєш ти. Декілька кліків мишкою та ескіз нової сукні готовий! Таким чином можна

ПОДЕЛИТЬСЯ

unnamed

 

Бренд Ksenia Schnaider пропонує новий спосіб, за допомогою якого можна підібрати собі сукню. Унікальний конструктор перетворює процес моделювання на цікаву та захоплюючу гру. 810 можливих варіантів можна створити з запропонованих 27 силуетів, 15 варіантів забарвлення, 2 видів матеріалів – все самостійно комапонуєш ти. Декілька кліків мишкою та ескіз нової сукні готовий! Таким чином можна отримати унікальну сукню від Ksenia Schnaider, і водночас сукню, до якої доклались особисті зусилля, що вдвічі приємніше!

unnamed

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).