Злочин і кара: Наомі Кемпбелл засудили до шести місяців позбавлення волі

Новости
04.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британську модель Наомі Кемпбелл засудили до 6 місяців тюремного ув’язнення, щоправда, умовно. Такий вирок виніс суд Сицилії. Виною всьому інцидент, що стався ще в 2009 році: Наомі відпочивала в компанії свого тодішнього хлопця Владислава Дороніна, а фотограф Гаетано ді Джованні їх сфотографував. Запальній моделі це не сподобалося, і вона накинулася на папарацці. Фотограф дістав травму ока. Тоді інцидент вдалося

ПОДЕЛИТЬСЯ

British model Naomi Campbell arrives for the Versace's fall-winter 2015/2016 Haute Couture fashion collection presented in Paris, France, Sunday, July 5, 2015. (AP Photo/Thibault Camus)

Британську модель Наомі Кемпбелл засудили до 6 місяців тюремного ув’язнення, щоправда, умовно. Такий вирок виніс суд Сицилії. Виною всьому інцидент, що стався ще в 2009 році: Наомі відпочивала в компанії свого тодішнього хлопця Владислава Дороніна, а фотограф Гаетано ді Джованні їх сфотографував. Запальній моделі це не сподобалося, і вона накинулася на папарацці. Фотограф дістав травму ока.

Тоді інцидент вдалося залагодити. Юристи Кемпбелл та постраждалий досягли домовленості, але прокурор усе одно довів справу до суду. Модель і її адвокат мають намір оскаржити це рішення, але від коментарів обидва відмовляються.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).