Скарби алхіміка: новий аромат лінійки J’adore Dior

Новости
04.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Наче алхімік, що нарешті винайшов філософський камень, Франсуа Демаші зробив спражній переворот у світі парфумерії, випустивши новий аромат славнозвісної лінійки J’adore Dior. Що в ньому такого особливого та чи перетворює він аромат на золотий блиск? Так, «Touche de Parfum» під силу впливати та змінювати запах будь-якого аромату цієї серії, а щодо золота, то його у цієї

ПОДЕЛИТЬСЯ

jadore2014-gmcv46117946463833891551-950x527

Наче алхімік, що нарешті винайшов філософський камень, Франсуа Демаші зробив спражній переворот у світі парфумерії, випустивши новий аромат славнозвісної лінійки J’adore Dior. Що в ньому такого особливого та чи перетворює він аромат на золотий блиск? Так, «Touche de Parfum» під силу впливати та змінювати запах будь-якого аромату цієї серії, а щодо золота, то його у цієї коллекції ароматів хоч відбавляй. Завдяки цій інновації кожен зможе підкреслити свою індивідуальність власною версією аромату на основі композиції з жасмину, троянди, сандалу, ірису і мускусу.

Більш того, революційність продукту полягає не лише у його властивостях, а й у оформленні — замість розпилювача новинка має спеціальний аплікатор, що «випускає» аромат лише при тісному контакті зі шкірою.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).