Сміливість надихає: Джоан Смоллс створила 12 відтінків помад для Estée Lauder

Новости
04.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Коли супермодель та обличчя косметичного бренду Estée Lauder Джоан Смолл з’явилася на щорічному балу Met Gala, її сукня в стилі «nude» від дизайнерки Віри Вонг була не єдиним приводом для обговорень. Червону доріжку полонив сміливий макіяж моделі, а саме яскраво-фіолетова помада, що викликала в Інтернеті не тільки бурю емоцій, а навіть й beauty-челлендж.  Сьогодні стало відомо, що

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01174381_2553

Коли супермодель та обличчя косметичного бренду Estée Lauder Джоан Смолл з’явилася на щорічному балу Met Gala, її сукня в стилі «nude» від дизайнерки Віри Вонг була не єдиним приводом для обговорень. Червону доріжку полонив сміливий макіяж моделі, а саме яскраво-фіолетова помада, що викликала в Інтернеті не тільки бурю емоцій, а навіть й beauty-челлендж. 

Joan-Smalls-Met-Gala-Purple-Lipstick

Сьогодні стало відомо, що зовсім скоро модель та косметичний бренд представлять світу свою першу коллаборацію, в яку увійдуть 12 відтінків матових помад. «Ви не повинні грати за певними правилами чи обмежувати себе», — розмірковує Джоан, щодо свого авантюрного підходу до кольору помади. — «Це як живопис: ви повинні отримувати задоволення!»

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).