У Києві створять найвищу арт-інсталяцію міста у рамках першої міжнародної премії UNIT.City Art Prize

Новини
14.06.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

UNIT.City започатковує щорічну премію UNIT.City Art Prize, метою якої є створення проектів на перетині мистецтва та інноваційних технологій. Учасники першого конкурсу у рамках Премії мають представити власне бачення арт-трансформації заводської труби на території UNIT.City. Зміна її образу підкреслить ревіталізацію колишньої промзони. Приз за найкращий проект – 50 000 гривень та можливість втілити свій задум у

ПОДЕЛИТЬСЯ

UNIT.City Art Prize(6)

UNIT.City започатковує щорічну премію UNIT.City Art Prize, метою якої є створення проектів на перетині мистецтва та інноваційних технологій. Учасники першого конкурсу у рамках Премії мають представити власне бачення арт-трансформації заводської труби на території UNIT.City. Зміна її образу підкреслить ревіталізацію колишньої промзони. Приз за найкращий проект – 50 000 гривень та можливість втілити свій задум у життя.

UNIT.City Art Prize (Poster)

14 червня інноваційний парк UNIT.City розпочинає прийом заявок на участь у першому конкурсі на здобуття UNIT.City Art Prize (UCAP). Задача – представити власне арт-рішення по видозміні димової труби заввишки 60 метрів. Критерії відбору проекту: розкриття ідеї та філософії парку UNIT.City, інноваційність та унікальність візуального рішення. Заохочується поєднання мистецтва та технологій з науковим підходом.

До участі у конкурсі запрошуються: українські та іноземні художники, науковці, конструктори, дизайнери, архітектори та представники будь-яких креативних і технічних професій, бюро та творчих колективів.

Заявки приймаються на сайті artprize.unit.city з 14 червня по 15 липня 2017 року.

Переможець UNIT.City Art Prize (UCAP) отримає 50 000 гривень та можливість реалізувати запропонований проект. Лауреата Премії оберуть та оголосять члени міжнародного журі: Кейс Донкерс (NL), Надім Самман (AZ), Дар’я Кольцова (UA), Макс Яковер (UA), Максим Бахматов (UA) та Дмитро Єрьомін (UA).

Макс Яковер, керуючий партнер UNIT.City:

«Створюючи інноваційний парк, ми вирішили не руйнувати, а переосмислити символ індустріальної епохи – промислову трубу. Ми шукаємо ідеї для мистецької та технічної інтервенції, що нададуть креативні функції споруді, стануть маркером докорінної трансформації, зможуть наголосити на новій філософії цього простору». 

Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City:

 «Ми очікуємо на ідеї для проекту, що стане новим must see в Україні».

Дар’я Кольцова, куратор конкурсу:

«Нашою метою є залучення талантів з різних напрямів мистецтва та наукової галузі для створення простору, в якому синергія бізнесу, науки та мистецтва створює нові можливості для розвитку. З одного боку, нам важливо за допомогою проектів сучасного мистецтва донести філософію та цінності інноваційного парку. З іншого — сприяти нестандартному мисленню та створити атмосферу, що надихає».

Подати заявку на участь у UNIT.City Art Prize можна до 15 липня 2017. Ім’я переможця буде оголошено на Церемонії нагородження 28 липня 2017 року. Відібраний проект буде реалізовано до кінця вересня 2017 року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).