З’явився онлайн-музей, присвячений Прінсу

Новости
05.07.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

З’явився присвячений Прінсу віртуальний музей, на якому зібрані матеріали з офіційних сайтів співака за останні 20 років. «Ми вирішили почати з 12 найпопулярніших, але за 20 років ресурсів з’явилося дуже багато, тому це лише початок. Прінс мав багато акаунтів в соціальних мережах, переписувався в чатах і безпосередньо спілкувався з шанувальниками з усього світу», – заявив керівник Prince Online Museum Сем Дженнінгс. Новий

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-07-05 at 01.14.01

З’явився присвячений Прінсу віртуальний музей, на якому зібрані матеріали з офіційних сайтів співака за останні 20 років. «Ми вирішили почати з 12 найпопулярніших, але за 20 років ресурсів з’явилося дуже багато, тому це лише початок. Прінс мав багато акаунтів в соціальних мережах, переписувався в чатах і безпосередньо спілкувався з шанувальниками з усього світу», – заявив керівник Prince Online Museum Сем Дженнінгс.

Новий сайт є не тільки архівом робіт зірки, але й нагадуванням про все, чого він досяг. Там є хроніки подій, пов’язаних з Прінсом, які відбувалися в мережі. Крім того, ви можете потрапити на сторінку кожного з онлайн-проектів музиканта.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).