Дональд Трамп став лиходієм коміксів Marvel

Новости
05.07.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Компанія Marvel випустила комікс, одним з персонажів якого став Дональд Трамп. Це — новий випуск коміксу «Жінка-павук», дія якого відбувається в альтернативному всесвіті Земля-65. Класичний лиходій історії MODOK (Мобільний організм для організації катастроф) в новому номері перетворюється в M.O.D.A.A.K. (Ментальний організм для створення американського короля) і стає дуже схожим на кандидата в президенти США від республіканців. omfg

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-07-05 at 01.08.42

Компанія Marvel випустила комікс, одним з персонажів якого став Дональд Трамп. Це — новий випуск коміксу «Жінка-павук», дія якого відбувається в альтернативному всесвіті Земля-65. Класичний лиходій історії MODOK (Мобільний організм для організації катастроф) в новому номері перетворюється в M.O.D.A.A.K. (Ментальний організм для створення американського короля) і стає дуже схожим на кандидата в президенти США від республіканців.

До речі, другий з нових героїв списаний з образу Прінса.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).