Український митець Володимир Манжос створив вітрину для Hermès

Новини
07.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Історія про «Світло» й «Темряву»
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український художник Володимир Манжос, відомий під псевдонімом Waone Interesni Kazki, створив вітрину для Hermès. Вона розташована в новому бутику модного дому в Міжнародному аеропорті Кансай, Японія.

Над проєктом митець працював разом із командою Hermès 14 місяців. Як розповів художник для DTF Magazine, робота велася в дистанційному форматі між Парижем, Нью-Йорком, Києвом, Гонконгом і Осакою. Виготовленням безпосередньо самої роботи займалася японська студія.

«Так радий нарешті поділитися такою чудовою новиною», — зазначив в інстаграмі Володимир Манжос. «Після 14 місяців спільної роботи з командою Hermès цей проєкт нарешті втілився в життя!»

Вітрина в новому бутику Hermès розповідає історію про «аспекти Дуальності — Світлого й Темного або День і Ніч». Вікно, орієнтоване на південь, присвячене Дню й Світлу, а північне — Ночі та Темряві. Сюрреалістичних персонажів для вітрини команда Hermès обирала з вже створених Володимиром Манжосом робіт. 

Скульптури митця будуть представлені в Міжнародному аеропорті Кансай протягом року. Вони створені в межах проєкту Hermès Art Windows, що ініціює розробку артоб'єктів для світових локацій модного дому у всьому світі. Це не перша робота Володимира Манжоса над вітринами: раніше він розробив їх для київського ЦУМу. Український художник також працює над створенням стінописів, зокрема в Європі, графіки й скульптури.

Читайте також: Культурний гід: 6 найкращих виставок травня в Києві.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).