Великий гороскоп на 2022 рік: Для Овнів, Тельців, Близнюків та Раків

ПОДЕЛИТЬСЯ
Частина перша
ПОДЕЛИТЬСЯ

За китайським календарем 2022-й – рік Чорного Водяного Тигра. Авантюрний та різкий характер хижого звіра пом’якшиться стихією Води, а значить, рік буде спокійним і водночас сповненим позитивних змін для всіх знаків зодіаку. Тигр прихильний до тих, хто виявляє ініціативність і сміливість, хто готовий ризикувати та досягати бажаних цілей. Це стосується як питань кар’єри, так і особистого життя. Ця тварина – символ вірності та відданості, тож попри все, що відбуватиметься у світі, сім’я та родинні цінності залишатимуться на першому місці.

Топ, RASARIO; пальто, YVES SALAMON Сережки та кольє Snowflake, жовте золото, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS. Модель: Alyona S @ Number Managemen


Овен

21 березня – 19 квітня

Кар’єра: Для Овнів рік почнеться повільно, особливо перший квартал. Вам треба приділити час тому, щоб закрити всі старі справи. З травня почнеться найкращий період року – завдяки Юпітеру, що ввійде у ваш знак. Ця планета принесе небачені зростання та добробут, у вас з’явиться можливість суттєво покращити свій матеріальний стан. Але не поспішайте витрачати зароблені кошти, вони знадобляться вам наприкінці року.

Здоров’я: Уникайте екстремальних видів спорту, віддайте перевагу більш спокійному відпочинку. Трансформація тіла має проходити без радикальних заходів, тож додайте помірні спортивні навантаження до вашої щоденної рутини.

Любов: Тигр принесе гармонію та стабільність у стосунки. В одиноких Овнів є всі шанси цього року зустріти свою другу половинку. Ваша впевненість у власних силах стане магнітом для нових знайомств. Порада: Не бійтесь амбітних цілей і дійте! Не відкладайте на потім справи та не відтягуйте прийняття важливих для вас рішень. 2022-й стане роком везіння у всіх сферах вашого життя.

Ваш метал: жовте золото.

Ваш талісман: іоліт, або «фіалковий камінь». Він захистить від заздрощі.

Брюки, ROBERTO CAVALLI; жакет, SUBTERRANEI Сережки À Cheval, платина, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS. Модель: Olga Zapivokhina @ Genom Model


Телець

20 квітня – 20 травня

Кар’єра: Фінансова ситуація у 2022-му може бути дуже хиткою, але лише для тих Тельців, які не докладатимуть зусиль. Наприкінці літа у вас з’явиться можливість спробувати себе в іншій професії або зустріти нових бізнес-партнерів. Інвестуйте у свої знання, не цурайтеся вивчати нове, слідкуйте за трендами. Дотримуйтесь вашого власного стратегічного плану дій.

Здоров’я: Не забувайте про постійний водний баланс організму та режим сну. Оберіть один вид спорту та заглибтесь у його вивчення і практику впродовж року.

Любов: Рік принесе багато нових знайомств. Важливо пильно придивлятись до обраного партнера і прислухатись до свого серця. Взаємини, які будуть побудовані на тверезому розсуді, а не на почуттях, швидко закінчаться. Вчіться слухати та йти на компроміси.

Порада: Прийшов час змін, тож вам доведеться відмовитись від стабільності, яка є основою вашого знаку. 2022-й – час внутрішньої та зовнішньої трансформації. Не бійтесь ризикувати!

Ваш метал: платина.

Ваш талісман: сердолік. Камінь принесе удачу у ваше життя.

Топ, STELLA MCCARTNEY; вуаль, DIOR Сережки Snowflake, платина, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS. Модель: Polina Oganicheva@SYSTEM


Близнюки

21 травня – 20 червня

Кар’єра: На початку року Близнюків чекає нестабільний за прибутками період. Зірки не рекомендують вкладати гроші у стартапи. Важливо контролювати та двічі обдумувати всі справи, пов’язані з фінансами, – є великий ризик бути ошуканим. Ваш головний ресурс – це час, тож приділяйте більше уваги роботі. Наприкінці року за ваші систематичні зусилля ви отримаєте бажану винагороду.

Здоров’я: Постійно підтримуйте імунітет. Разом із лікарем підберіть правильний комплекс вітамінів та мінералів для вашого організму. Любов: Одинокі представники знаку нарешті зрозуміють, що вони робили не так, і зможуть чітко сформулювати, якого саме партнера хочуть бачити біля себе. Ні в чому собі не відмовляйте та будьте щирими. Якщо в сімейних пар були негаразди та непорозуміння у стосунках, то у 2022-му є всі шанси досягти гармонії у родині.

Порада: Рік Тигра відкриє у вас нові таланти та дозволить по-іншому подивитись на світ і своє місце у ньому. Ви можете повністю змінити пріоритети, тож будьте уважними і прислухайтесь до себе.

Ваш метал: платина.

Ваш талісман: ларимар. Камінь буде ще одним джерелом гармонії.

Сукня, H&M INNOVATION STORIES; колготки, FALKE; мюлі, MANOLO BLAHNIK Кольє та браслет Palmyre, біле золото, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS. Модель: Timox


Рак

21 червня – 22 липня

Кар’єра: Чіткий план дій надасть вам упевненості. Ніхто не буде вас підштовхувати, ви самі станете рушійною силою змін у професійній діяльності. Навчіться вчасно визнавати помилки та приймати вигідні пропозиції. Весною зробіть власний аудит своїх фінансів. Це найкращий час, аби почати відкладати на те, про що давно мріяли. Літо присвятіть не відпочинку, а самореалізації.

Здоров’я: Слідкуйте за своїм раціоном. Якщо ви давно планували перейти на ЗСЖ, то рік Тигра – найкращий для цього час. Щовечора виходьте на піші прогулянки. Уникайте занадто інтенсивних фізичних навантажень.

Любов: У зимові місяці жінки-Раки прагнутимуть узаконення стосунків. Проте тиск на партнера у цьому питанні навряд чи призведе до очікуваного результату. Стримайте амбіції та дозвольте любові правити бал. Виявіть більше дипломатії у партнерських взаєминах. Для одиноких представниць знаку головним критерієм у виборі має бути власне щастя. Не займайте позицію жертви. Порада: Годі турбуватися про інших, більше піклуйтеся про себе. Дозвольте собі мріяти по-справжньому.

Ваш метал: біле золото.

Ваш талісман: адуряр (або «місячний камінь»). Він оберігатиме ваш внутрішній спокій.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).