Великий гороскоп на 2022 рік: Для Лева, Діви, Терезів, Скорпіонів

ПОДЕЛИТЬСЯ
Зірки підкажуть
ПОДЕЛИТЬСЯ

За китайським календарем 2022-й – рік Чорного Водяного Тигра. Авантюрний та різкий характер хижого звіра пом’якшиться стихією Води, а значить, рік буде спокійним і водночас сповненим позитивних змін для всіх знаків зодіаку. Тигр прихильний до тих, хто виявляє ініціативність і сміливість, хто готовий ризикувати та досягати бажаних цілей. Це стосується як питань кар’єри, так і особистого життя. Ця тварина– символ вірності та відданості, тож попри все, що відбуватиметься у світі, сім’я та родинні цінності залишатимуться на першому місці.

Лев
23 липня – 22 серпня

Блуза та брюки, DOLCE & GABBANA; боа, власність стиліста Браслет Galuchat, біле золото, діаманти. Браслет Perlée, жовте золото, діаманти. Каблучка Voûte céleste, жовте та біле золото, сапфіри, онікс, діаманти. Каблучки Snowflake, платина, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS, Модель: Alesya @ Nik Management

 

Кар’єра: Головне – не намагайтеся у сфері професійної діяльності схопити найбільший шматок. Вам знадобиться щось більше, ніж прямолінійний натиск і впевненість у своїх силах. Як мінімум спробуйте розглянути другорядний варіант заробітку. Необхідно стежити за світовими тенденціями, які пов’язані з вашою професією, та впроваджувати їх у роботу. Аналізуйте свій потенціал та виявляйте нові якості, які не використовували раніше.
Здоров’я: У рік Тигра вас чекає напружений та емоційно насичений ритм життя, що може призвести до проблем зі здоров’ям. Щоб погане самопочуття не стало на заваді, знаходьте час для відпочинку та повноцінного сну. Частіше бувайте на природі.
Любов: Поєднання планет у 2022 році обіцяє вам успіх у сердечних справах. Рівень емоцій зашкалюватиме, але залишайтесь із тверезою головою. Вже влітку на одиноких Левів чекає доленосна зустріч.
Порада: Зірки рекомендують Левам не сидіти на місці, сміливо йти за мрією, відпустити минулі поразки та дивитися у майбутнє з повною впевненістю!
Ваш метал: біле золото
Ваш талісман: райдужний аметрин. Камінь підкреслить вашу індивідуальність 

 Діва
23 серпня – 22 вересня

Сукня, WOS; капелюх, LIA GUREEVA Сережки, кольє та браслет Snowflake, платина, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS Модель: Adel @ SYSTEM

 

Кар’єра: 2022 рік буде спокійним для Дів, але їм доведеться перестати планувати наперед і обмежитися лише найближчим майбутнім. Змініть роботу, якщо вже давно цього хотіли. Передивіться старі робочі стратегії, вдосконалюйте свій тайм-менеджмент. Узимку та навесні варто відмовитися від дорогих речей, навіть якщо вони здаватимуться необхідними та вкрай важливими, а також на якийсь час відкласти ремонт і все, що пов’язано з будівництвом.
Здоров’я: На початку року можливе загострення хронічних хвороб, тож уважно слідкуйте за симптомами. Восени рекомендовано виключити з раціону гострі страви й уникати переохолоджень.
Любов: Під впливом планет ви можете перетворитися на пристрасну та романтичну даму, яка прагне незвичайних вражень у стосунках, любовних романів і темпераментних сварок. Навесні ваш магнетизм у спілкуванні виявиться на повну силу, що викличе ревнощі з боку партнера. У зимовий період Діви можуть укласти шлюб.
Порада: Будьте обережними у своїх рішеннях та діях. Це стосується як професійного, так і особистого життя. Навчіться довіряти власній інтуїції.
Ваш метал: платина
Ваш талісман: цитрин. Камінь принесе матеріальні доходи

Терези
23 вересня – 22 жовтня

Жакет, CHANEL; джинси, TOTÊME Браслет Perlée, рожеве золото, сердолік, діаманти. Годинник Charms, біле золото, діаманти. Годинник із секретом Ludo, рожеве золото, перламутр, корал, рубіни, діаманти. Каблучка Perlée, жовте золото, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS Модель: Kamilla @ Number Management

 

Кар’єра: На Терези чекає успішна реалізація проєктів, підвищення або навіть нова робота. З початку року з’являться можливості розкрити свій внутрішній потенціал і виявити здібності як в індивідуальній, так і в колективній роботі. Але для кар’єрних звершень доведеться опанувати себе та присвятити праці багато сил і часу. Результати не забаряться. Після квітня – сприятливий час для початку розвитку бізнесу.
Здоров’я: Відмовтесь від шкідливих звичок. Зірки рекомендують приділити увагу психічному здоров’ю та сформувати режим дня, у якому будуть чергуватись робота і відпочинок.
Любов: Любовні пристрасті та драми пройдуть повз вас цього року. Весна принесе Терезам лише незначні зміни: слухайте своє серце. Самотнім представникам знаку рік готує зустріч із другою половинкою. Знайомство з надійним і розумним обранцем відбудеться на якомусь культурному заході.
Порада: Рухайтеся вперед у своєму власному темпі. Намагайтесь менше рефлексувати та критикувати себе, почніть отримувати задоволення від життя!
Ваш метал: рожеве золото
Ваш талісман: хризоліт. Камінь допоможе приймати правильні рішення 

 Скорпіон
23 жовтня – 21 листопада

Топ, RASARIO; рукавички, H&M INNOVATION STORIES; брюки, GIORGIO ARMANI Браслет Galuchat, жовте золото, діаманти. Кольє та браслет Palmyre, жовте золото, діаманти, VAN CLEEF & ARPELS Модель: Yumma @ UTRU Talent Base

 

Кар’єра: Розслабитись у рік Тигра у вас просто не буде часу. Хапайтесь за нові можливості, а професійне чуття та досвід не підведуть. На вас чекає реалізація нових проєктів або підвищення на роботі. Зірки не рекомендують кардинально міняти сферу діяльності. До великих інвестицій ставтеся з обережністю. Наприкінці року можливе суттєве фінансове зростання.
Здоров’я: Спорт і загартовування допоможуть вам зміцнити свій організм загалом. Пам’ятайте, накопичена негативна енергія здатна викликати різні захворювання.
Любов: Настав час відпустити старі образи та почати нове життя і, можливо, нові стосунки. Скорпіонам варто добре роздивитися навколо себе – кохану людину можна знайти серед тих, з ким ви дуже давно знайомі. Нехай симпатія переросте повільно у любов, не квапте події. Спостерігайте за собою і власними почуттями.
Порада: У будь-якій ситуації не забувайте про раціональні рішення – навіть якщо у певний момент здається, що везіння просто надіслано небом. Будьте стриманими у прояві емоцій на роботі. Більше подорожуйте!
Ваш метал: жовте золото
Ваш талісман: танзаніт. Камінь додасть вам сексуальності

  

 Читайте також: Великий гороскоп на 2022 рік: Для Овнів, Тельців, Близнюків та Раків

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).