Beauty-гаджети майбутнього, які існують вже сьогодні

ПОДЕЛИТЬСЯ
Віртуальний макіяж, персональний робот-косметолог та не тільки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Світ beauty-технологій змінюється зі швидкістю світла, пропонуючи нам інноваційні девайси, застосунки та системи, використання яких стирає межі між реальністю та віртуальним світом, сьогоденням і майбутнім. З їхньою допомогою косметичні конгломерати стають ближчими до клієнтів, максимально передбачаючи та вирішуючи їхні проблеми, кастомізують свої продукти та по-новому структурують бізнес-процеси.

Персоналізований підхід

Персоналізовані засоби догляду – майбутнє beauty-індустрії, а різні технологічні розробки, які вже є на ринку, – яскраве тому підтвердження. Наприклад, L’Oréal Perso – інноваційна технологія, яка допомагає змішувати відтінки тональної основи, помади та косметики для догляду за шкірою майже до нескінченності.

На початку року на основі технології Perso YSL Beauty представили пристрій, що дозволяє створювати різні відтінки помади залежно від ваших уподобань, кольору обраного одягу, аксесуарів і навіть шкіри губ. Новинка Rouge Sur Mesure складається з програми, якою можна легко керувати зі смартфона, і портативного апарату. «Розумний» ґаджет є компактним блоком з кольоровими картриджами матової помади YSL Velvet Cream Matte Finish. Користувачі можуть вибрати будь-який відтінок makeup-продукту з чотирьох кольорів: червоний, нюд, рожевий і помаранчевий.

Ще один із прикладів – система догляду за шкірою Optune від Shiseido. Достатньо лише фото, щоб за допомогою штучного інтелекту проаналізувати стан шкіри, після чого прилад з кількома картриджами комбінує інгредієнти таким чином, щоб персоналізований засіб найкраще підходив для шкіри користувача.

«Розумне» дзеркало, яке визначає поточний стан шкіри та рівень ефективності засобів догляду, а також підказує, на які продукти варто звернути увагу, – не витвір нашої уяви, а реальність. Одне з таких дзеркал випустила компанія HiMirror, представляючи пристрій таким собі домашнім косметологом, до якого не потрібно заздалегідь записуватися. Він точно пам’ятає й акуратно зберігає всі дані про вашу шкіру і з легкістю підбирає для вас продукти для догляду. А на останній виставці споживчої електроніки CES південнокорейський стартап Lululab представив розумне дзеркало, мобільний застосунок якого може не лише радити, який догляд вибрати, а й пов’язувати між собою користувачів зі схожими характеристиками шкіри.

Beauty-принтери

Ще далі у задоволенні потреб клієнтів пішов так званий принтер для догляду за шкірою Opte Precision Skincare Procter & Gamble. Він сканує шкіру завдяки вбудованій камері, яка знімає 200 кадрів на секунду, виявляє проблемні зони з гіперпігментацією і точково наносить коригуючу сироватку, щоб зробити цей процес максимально ефективним.

До речі, 3D-принтер для макіяжу вже теж існує, проте він не наносить косметику, а виготовляє її, принаймні поки що. Бренд Mink розробив справжній скарб для б’ютіголіка, адже апарат дозволяє друкувати тіні найрізноманітніших відтінків, достатньо лише завантажити в нього будь-яку вподобану вами фотографію з бажаним кольором. Нещодавно бренд випустив спеціальні паперові палітри, на які замість чорнила й наносяться тіні.

Можливості 3D-друку щороку дедалі більше розширюються. Наприклад, південнокорейський конгломерат Amorepacific у співпраці з Lincsolution створили принтер тканинних масок. Спочатку спеціальний застосунок проводить діагностику, щоб дізнатися, які інгредієнти особливо потрібні вашій шкірі. Після цього апарат друкує маску під ваші розміри та форму обличчя з гідрогелю, у складі якого є кераміди, гіалуронова кислота та інші ефективні компоненти. До речі, самостійно вибрати бажаний ефект також можна – наприклад, сяйво, зволоження або anti age. Лише кілька хвилин – і beauty-продукт можна наносити на обличчя та насолоджуватися ефектом.

Віртуальна краса

Якщо ви вже на 100% готові тестувати сучасні beauty-технології, пропонуємо почати зі сканерів, більшість з яких вже доступна для користування. Мобільний застосунок Neutrogena Skin360 аналізує стан епідермісу за допомогою фронтальної камери смартфона. Після цього на базі отриманих даних складає індивідуальну програму догляду на вісім тижнів за допомогою штучного інтелекту.

Онлайн-сервіс діагностики шкіри Skin Genius від L’Oréal пропонує пройти віртуальну діагностику за допомогою одного селфі та невеликої анкети. Потім штучний інтелект визначає сильні та слабкі особливості шкіри та підказує, на що варто звернути увагу при складанні своєї beauty-рутини. За кілька хвилин ви отримаєте конкретні рекомендації продуктів, які ідеально підійдуть саме вам.

 

Онлайн-сервіс Skinconsult від Vichy проводить діагностику вікових змін шкіри, щоб після аналізу визначити пріоритети в догляді. А технологічний сканер Skin Reporter, розроблений у партнерстві з Perfect Corp, усього за 30 секунд знайомства зі шкірою за допомогою камери смартфона розповідає все про її стан. Після цього на пошту вам надходить лист із рекомендаціями щодо косметичних продуктів, які відразу можна і замовити.

Подібний сканер, але для діагностики стану волосся розробила компанія Sally Beauty. Сервіс ColorView Hair Diagnostic на основі фото визначає тип волосся, після чого пропонує користувачам відповісти на низку питань про проблеми з локонами та власний спосіб життя. На основі отриманої інформації алгоритм створює індивідуальний режим догляду на основі лінійки продуктів Sally Beauty.

І останнє нововведення в нашому списку зі світу beauty-технологій, з яким, ми сподіваємося, ви вже встигли наекспериментуватися на декілька років вперед, – віртуальні примірки макіяжу, кольору волосся, форм брів і навіть манікюру. Їх запустили багато брендів, щоб допомогти покупцям визначитися з кольором косметичних засобів і тим самим підвищити онлайн-продажі. Benefit Cosmetics, Color&Co, NYX, Sephora, Estée Lauder, Wanna Nails та багато інших компаній підтримали тенденцію, що дозволяє нам не нудьгувати під час локдаунів, приміряючи найрізноманітніші beauty-образи та вибираючи тільки відповідні нашим запитам продукти.

Чекаємо з нетерпінням на продовження цієї захопливої технологічної beauty-одісеї.

Читайте також: Beauty-рутина: На що звертає увагу покоління Z при виборі косметичних продуктів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).