Як новий проєкт мережі салонів краси BACKSTAGE допомагає жінкам відчути баланс між війною та життям

ПОДЕЛИТЬСЯ
З початку повномасштабного вторгнення BACKSTAGE активно допомагає українській армії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Найбільша мережа салонів краси BACKSTAGE провела новий концепт, який допомагає знайти особистий життєвий баланс. Ми живемо у воєнній реальності, але щиро захоплюємося українцями, які не лише не здаються, а й продовжують вести своє звичне життя, підтримуючи економіку країни, з єдиним уточненням — вони постійно допомагають ЗСУ.

"Ми не можемо звикнути до нової реальності, яку нам нав'язали, але ми можемо створити свою реальність, яка допоможе нам досягти балансу. Мій рецепт такий: якщо ви можете піклуватись про свою безпеку будь-якими доступними способами для вас — це буде нести користь для вас, вашого оточення і бізнесу", — Каріна Дубініна, власниця мережі салонів BACKSTAGE BEAUTY & REFRESH.

 

Героїнями кампанії нового концепту стали відомі клієнти мережі: Христина Остапчук, Катя Кузьменко, Алексіс Ромашкіна, Аліна Очеретяна та засновниця Каріна Дубініна. Кожна з дівчат була неймовірним натхненням, адже вони не лише продовжили вести свій бізнес, а й допомагають вже 6 місяців кожного дня ЗСУ та не забувають про своє особисте щастя.

"Я нещодавно приїхала у військовий магазин — і хлопці на мене дивляться: що мені треба? Я кажу: "Мені треба це, це і це й плити під брони". Вони питають які, я кажу які, бо від інших вже болить спина і хлопці не можуть ходити з тими. В магазині чоловіки в шоці, кажуть "добре". Питають про інше, а чи треба, я кажу "ні". Вони збіглись, весь магазин чоловіків. Для них це так круто, коли це дівчата роблять. Для них щось неймовірне, коли не чоловіки таке купляють і обирають, а дівчата. Але хто, як не ми? Хлопці — там, а ми повинні допомагати тут, в тилу", — Христина Остапчук, приватний нотаріус.

"Для мене war life balance не існує. Війна — це ненормально. Під час неї, на мою думку, не може бути балансу. Особисто я живу кожним днем і намагаюсь зробити так, щоб кожен з них був повноцінним та наповненим сенсом", — Катерина Кузьменко, співвласниця SMARTASS.

"Щодо балансу війни і життя зараз, то це як і в інших сферах. Це баланс між кризою і життям. Тобто, на мій погляд, не можна казати про баланс між війною і життям. Потрібно жити, проживати і не чекати! А будувати життя вже зараз!" — Алексіс Ромашкіна, SPELL.

BACKSTAGE уклали договір із фондом "Землячки", який допомагає жінкам-військовим. Щомісяця мережа салонів краси переказуватиме 100 тисяч гривень на потреби благодійної організації. Крім того, BACKSTAGE тепер мають окремий рахунок, що допоможе щомісяця закривати потреби нової дівчини-військовослужбовця.

Читайте також: Волонтери UAID представили мультимедійний проєкт «Плюс» — історію про любов, сміливість і війну в одному листуванні

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).