Проєкт Feat: Leo Beauty Club збирає однодумців для допомоги армії

ПОДЕЛИТЬСЯ
Команда придбала вже 21 аптечку для захисників
ПОДЕЛИТЬСЯ

Команда Leo Beauty Club за ініціативи Leo Foundation долучилася до проєкту Feat, серії бізнес-інтеграцій по всій Європі. На меті зібрати кошти для придбання особистих, тактичних та побутових аптечок, а також боксів для ЗСУ. Серед проміжних завдань — створення мережі дружніх колективів б'юті-індустрії в Україні та Європі. 

У чому полягає сенс проєкту Feat? В інформуванні клієнтів у салонах краси про можливість допомоги. Для цього було створено акаунт на платформі Patreon для збору пожертв від усіх небайдужих. Також задля більшого охоплення однодумців згенеровано QR-код, який можна стилізувати під своє унікальне лого.

На кошти, які закумулювали клієнти Leo Beauty Club, було придбано 21 аптечку для наших захисників, загальною вартістю 45 119 грн. Команда фонду щомісячно виводить кошти та робить звіт про закуплені медикаменти. Приєднатися до проєкту Feat та долучитися до придбання аптечок можна за допомогою пожертви на Patreon Leo Beauty Club та розміщення QR-коду зі своїм лого у власному салоні.

Також буде корисною інформаційна підтримка — поширення посилання або QR-коду в соцмережах і повідомлення про Feat своїм друзям та знайомим, які хочуть допомагати разом.

Приєднуйтесь до проєкту Feat!

Читайте також: Феномен українського мерчу: Патріотизм як fashion statement

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).