Gucci випустить лімітовану туалетну воду Flora Anniversary Edition

Новости beauty
17.05.2016
ТЕКСТ: Маша Сивякова
ПОДЕЛИТЬСЯ

Майже півстоліття тому принцеса Монако, більш відома як Грейс Келлі, отримала в подарунок від Родольфо Гуччі шовкову хустку із зображенням художнього переплетення різноманітних квітів і трав. На честь саме цієї історичної для дому Gucci події парфумери створили улюблений багатьма жінками аромат Flora by Gucci. Поява нової версії Flora Anniversary Edition не випадковість, бо саме в цьому році

ПОДЕЛИТЬСЯ

GlamSlider-GUCCI-FLORA-GOES-LIMITED-EDITION-FOR-50TH-ANNIVERSARY

Майже півстоліття тому принцеса Монако, більш відома як Грейс Келлі, отримала в подарунок від Родольфо Гуччі шовкову хустку із зображенням художнього переплетення різноманітних квітів і трав. На честь саме цієї історичної для дому Gucci події парфумери створили улюблений багатьма жінками аромат Flora by Gucci.

Поява нової версії Flora Anniversary Edition не випадковість, бо саме в цьому році відзначається святкування 50-ти років з моменту появи одного з найбільш впізнаваних елементів бренду Gucci. Паперова коробочка, в яку упакований флакон, прикрашена тим самим принтом авторства художника Вітторіо Аккорнеро, і цей же малюнок можна побачити, якщо подивитися на пляшку зверху вниз. Композиція аромату залишилася впізнаваною: такою ж квітковою, яскравою, де основні ноти — мандарин, груша, перець, троянда, абрикос і півонія.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).