Самопідтримка як важливий життєвий вибір: Психологиня Лілія Зельдіс ділиться власним рецептом особистої трансформації

ПОДЕЛИТЬСЯ
Спеціально для L'Officiel Online
ПОДЕЛИТЬСЯ

Лілія Зельдіс«Я знаю, що на цю тему написали дуже багато статей, і нам є над чим подумати, якщо знайти свого улюбленого блогера чи той самий канал, на який можна буде спиратися емоційно та морально, але сьогодні я хочу поділитися особистим досвідом.

Це не хвастощі, не привернення до себе уваги. Це мій спосіб показати, що все, чого ви бажаєте, можливо в цьому світі, і єдине, що вам потрібно, – потягтися за своєю мрією і привласнити її.

Мені 33 роки, і до цього віку я досягла всього, про що мріяла.

Я гарна, реалізована, молода та здорова жінка. У мене двоє прекрасних дітей, люблячий чоловік, навіть собака з'явився днями. Я працюю стільки, скільки хочу. З будь-якого куточка світу. Я професіонал своєї справи, і навіть не однієї. Обидві мої професії (гештальт-терапевт і модель) мають попит і приносять мені радість від реалізації, а світові – користь від контакту зі мною. Мої клієнти найталановитіші, найуспішніші та впевнені в собі люди.

Ті, хто йде у терапію, набувають щастя, а ті, хто замовляє мої послуги моделінгу, отримують не просто гарну картинку в результаті, а й продаж їхніх послуг чи продукції через мій особистий бренд. 

Я можу жити у будь-якій точці світу. Я можу не відмовлятися від себе заради сім'ї, від сім'ї заради роботи, від реалізації заради дітей, і так до безкінечності. Я можу перекреслювати «або», адже ненавиджу обмеження і змушення робити вибір.

Для когось це виглядає дуже просто та легко, але пам'ятайте: абсолютно все, що ви бачите в мені, є й у вас. Подумайте.

Все, що я маю, – це не випадковість. Це спосіб мислення, це робота над собою, дозвіл собі бути такою, якою я себе бачу і відчуваю. Все, що є в моєму житті, я створила від початку і до тієї точки, де я зараз.

До чого я веду? У нас є все для того, щоб бути успішними, відомими, коханими та щасливими. Вже зараз кожен із нас народжений для задоволення та насолоди. Навіть коли війна, навіть коли невизначеності навколо, навіть коли потрібен час, щоб прийняти нову реальність. Ми створені для найкращого у цьому житті.

Відповідно, коли я говорю щось подібне своїм клієнтам, вони дивуються, що все так просто. І тоді зникає установка, що блокує потенціал, переконання, віру у власні сили та таланти, а часто навіть здатність їх розпізнати в собі. Любити себе – це та ще праця, якщо ніколи не знав, як це реально робити з підтримкою та турботою про себе. А працювати до останнього подиху – так, зрозуміло. Просто жити та насолоджуватися – ціле випробування. Завжди легше бути жертвою, і це завжди вибір зі своїми вторинними вигодами, навіть не заперечуйте. Просто прийміть, що все, що у вас зараз є, – це реально те, чого ви хочете. Ми всі маємо те, що бажаємо для себе.

Я буду чесна: у процесі трансформації все починається з моменту, коли ви усвідомили, що вам не ОК так поводитися з собою. У момент, коли у вашій голові постало питання: «Як я можу змінити свою реальність вже зараз?» – починається цікавий шлях. Це шлях довжиною в життя, адже так багато попереду: усвідомити справжнього себе, познайомитися зі своїми потребами, зрозуміти, як ви почуваєте себе в контакті з іншими людьми, пробачити, відпустити, знайти свою тіньову сторону і прийняти її. Роботи багато, але на кожному етапі йде звільнення та наближення до тієї версії себе, про яку ви мрієте.

Я люблю це життя всім серцем, адже знаю, як можна жити поза коханням, і якщо мене запитати ще раз про самопідтримку зараз, скажу одне: почніть бачити себе, ставити собі питання про себе і станьте для себе найцікавішою для вивчення людиною.

Усі поради про те, що розслабляє, — про маски для обличчя, масаж, йогу, укладки, терапії через тіло і багато всього ще — можуть бути тільки доповненням до основи, але фундамент — це те, що ви по цеглині будуєте щодня.

Почнемо з вами просту трансформацію сьогодні? Не чекайте, якщо потребуєте підтримки, дайте собі її зараз!

Отже, беремо аркуш і ручку, блокнот, відкриваємо нотатки – все підійде, що допоможе винести свої думки у матеріальний світ. Наступний крок – пишемо:

«Так складаються обставини, що...» — і ваше продовження.

Так складаються обставини, що мою нову статтю читають люди, готові прийняти зміни у своєму житті, і вона стає для них цінним джерелом для ще одного кроку у щасливе, вільне майбутнє. Я даю людям відчуття цінності через свою експертизу, а вони – поважають мою працю.

Вітаю! Процес запущено».

Топ ANOUKI, бікіні MISSONI
Костюм MIÁ LUZ RESORT
Сукня — власність моделі

 

On photo Лілія Зельдіс / Zeldis Liliia @lilia.zeldis
Shoot by Марія Вареца / Maria Vareca @mari_vareca
MUA and Hairdo Наталя Чекаті / Natalie Chekati @nataliechekati
Project Manager Юлія Рурко / Yuliia Rurko @yuliia_rurko

 

Читайте також: Сексуальність сьогодні: Практичні поради, як знайти свою внутрішню привабливість

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).