Про чоловіків, віру в себе й силу: 10 цитат Шер, що надихають

Статьи
20.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Жити за власними правилами
ПОДЕЛИТЬСЯ

20 травня своє 78-річчя відзначає Шер, «богиня попу» й лауреатка численних премій — від «Оскара» до «Ґреммі». Протягом своєї шістдесятилітньої кар’єри співачка створила безліч позачасових гітів, активно працювала над благодійністю, та, звісно, стала пам’ятною фешн-іконою. А також упродовж цих десятиліть вона надихала жінок своєю силою, незалежністю й наполегливістю — як та, що розпочинала кар’єру в індустрії, де домінують чоловіки, і та, що в 16 років покинула дім, щоб слідувати за своєю мрією, зрештою, ставши легендою музики.

З нагоди дня народження Шер L’Officiel Online згадує 10 її знакових цитат, що надихають — про чоловіків, віру в себе й силу.

«Кілька років тому мама сказала мені: “Сонечко, осядь та вийди заміж за багатого чоловіка”. Я відповіла: “Мамо, я і є багатий чоловік”».

«Жінки повинні використовувати свою силу — це абсолютна правда. Треба просто навчитися не приймати першу відмову. І якщо ти не можеш рухатися “навпростець”, ти йдеш “обхідним шляхом”».

«Поки ви не будете готові виглядати безглуздо, у вас ніколи не буде можливості стати великими». 

«Для того, щоб бути повноцінною людиною, мені не обов'язково мати чоловіка. Це не мета мого життя».

«До мене підійшов чоловік і сказав: “Вам не здається, що ви вже застарі для того, щоб бігати сценою та співати рок-н-рол?”. Я відповіла: “Я не знаю. Чому б тобі не спитати Міка Джаггера?”».

«Я завжди ризикувала й ніколи не переймалася тим, що про мене може подумати світ».

«Не купуйтеся на думку, що жінки нібито недостатньо сильні, щоб робити все, що їм заманеться, самостійно».

«Якщо трава може прорости крізь цемент, то й любов може знайти вас у будь-який момент вашого життя».

«Я ніколи не йшла на компроміс з тим, хто я є, ніколи. Якщо я чогось досягла у своєму житті, то тільки завдяки власним заслугам».

«Якщо ви чекаєте, що хтось повірить у вас, ви будете чекати вічно. Ви повинні вірити в себе». 

Читайте також: Королева подіуму: 15 знакових фотографій Лінди Євангелісти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).