У Мюнхені відбувся благодійний фестиваль української культури +380ART

Искусство
19.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Концерти, панельні дискусії та зустрічі
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 30 червня по 15 липня в Мюнхені відбувся фестиваль української культури +380ART. Старт програми ознаменувався благодійним концертом фортепіанної музики, де відзначився талановитий український піаніст Антоній Баришевський. Неперевершене виконання творів українських композиторів (Бориса Лятошинського, Максима Шалигіна та Святослава Луньова) надало урочистості й змістовності всій подальшій програмі.

А вже з 8 липня почались концерти, панельні дискусії та зустрічі. 

Гурт «Тонка», плейбек-театр (що складається з учасників театрів від Харкова до Дніпра), діджей-сети та онлайн-бесіда з кураторкою Катею Тейлор — гості різних національностей та правових статусів зібрались разом, щоб представити єдине бачення української культури на момент «зараз».

«Для команди фестивалю головним було, як прозвучить для гостей +380ART. Звісно, першочерговим лишається збір коштів на медичні потреби. Цим опікувався цілковито фонд Deutsch-Ukrainischer Hilfeverein e.V., що здійснює офіційну діяльність у Німеччині (м. Мюнхен) та має основну мету — медичну допомогу за гострою потребою в Україні. Впродовж тижня ми зібрали близько € 5000, але повний звіт відбудеться в кінці липня, адже фонд ще отримує внески й після активностей, які відбулись. У цьому полягав задум фестивалю, аби після основної частини продовжувати отримувати допомогу», — коментує Зоряна Нагребельна, співорганізаторка фестивалю +380ART

 

Читайте також:

Ліна Костенко отримала орден Почесного легіону

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).