5 фільмів про торжество справедливості

Искусство
11.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
У житті подібне теж може статися
ПОДЕЛИТЬСЯ

Декілька фільмів для тих, кого регулярно мучить загострене почуття справедливості. Дивіться і не втрачайте впевненості у тому, що в житті подібне також може статися.

“На межі” (2017)

 

Якщо ви вважаєте, що добро має бути з кулаками, а помста – це активний шлях до відновлення справедливості, фільм з Діаною Крюгер у головній ролі буде чудовим співрозмовником у дискусії на цю тему. За сюжетом чоловік та син Каті гинуть внаслідок теракту. Суд виправдовує вбивць. Вся надія на те, що справедливість переможе, руйнується. У цьому недосконалому світі можна сподіватися лише на себе. Катя робить бомбу, плануючи покарати убивць її найдорожчих людей. Перед нею стоїть важкий моральний вибір: уподібнитися до терористів, обравши шлях зла, або пробачити. Звичайно ж, є ще третій варіант… Вибір Каті, талановито зрежисований Фатіхом Акіном, заслужив участь в основному конкурсі кінофестивалю у Каннах.  

 “Приховані фігури” (2016)

 

Історія про жінок, які працюють у NASA і бігають у туалет чи не за квартал від головного офісу тільки тому, що вони чорношкірі, виглядає як драма. Фільм “Приховані фігури” ґрунтується на реальних подіях. Героїні, образи яких на екрані втілили чудові Жанель Моне, Октавія Спенсер і Тараджі П. Хенсон, жили та творили у 1960-х. Кожна з них мала унікальні здібності. Математики, інженери – ці жінки зробили свій внесок у розвиток освоєння космосу. За кожною з них стоїть історія кохання та боротьби за справедливість, адже, якщо ти талановитий, не має значення, як ти виглядаєш. Зворушливий фільм про прагнення до мрії.

“Прислуга” (2011)

Екранізація бестселера Кетрін Стоккет, у якій йдеться про те, що ніхто у світі не повинен ділити людей за кольором шкіри, релігією чи гендером. Штат Міссісіпі, 1960-ті, рух за громадянські права афроамериканців набирає обертів. Люди, яких століттями сприймали як прислугу, вже не бояться, їхні голоси стають дедалі голоснішими. Переворот у свідомості відбувається і в їхніх "господарів". Скітер Філан повертається з університету до рідного містечка. Дівчина мріє про журналістику, але її мати впевнена, що для справжньої леді є лише один шлях – успішне одруження. Скітер пручається. Їй пропонують вести колонку для господарок у місцевій газеті. Нічого не тямлячи в цій темі, Скітер звертається за допомогою до досвідченої служниці Ейбелін. Так зав'язується дружба, відкривається новий світ, будуються пріоритети, перше місце в яких відведено справедливості, адже без неї світ обов'язково звалиться. Зворушливий фільм, що торкається найрізноманітніших тем людських відносин.

“Ерін Броковіч" (2000)

 

Прекрасна Джулія Робертс втілила не менш чудовий образ сміливої, кмітливої ​​та привабливої ​​Ерін Броковіч – юристки та екоактивістки, яка не побоялася виступити проти великої корпорації. Мати трьох дітей випадково опиняється на роботі в адвокатській конторі та береться за розслідування дивної справи: сотні мешканців одного міського району хворіють на рак. Виною всьому отруйний хром. Щоб приховати свою провину, компанія-монстр починає скуповувати нерухомість у зараженій зоні, що насторожує Броковіч. Ерін настільки захоплює справа, що вона остаточно забуває про особисте життя, адже справедливість має йти насамперед. Захоплююча історія про віру у свої сили та вміння не здаватися.  

“Втеча з Шоушенка” (1994)

 

Понад 11 років фільм Френка Дарабонта тримається на першому місці в рейтингу "250 найкращих фільмів за версією IMDb". Історія про банкіра, засудженого до двох довічних ув'язнень за вбивство дружини та її коханця, у що важко віриться, дивлячись на персонажа Тіма Роббінса. Фільм вчить тому, що справедливість у руках кожного з нас. Її не треба чекати від когось іншого, а необхідно добиватися потом і кров'ю, якщо так хочеться.

Несправедливо засуджений Енді Дюфрейн не падає духом, вириваючи окоп та організовуючи втечу з однієї з найсуворіших в'язниць США. Ним рухає не почуття помсти, а скоріше любов до життя. При цьому внутрішнього світла ексбанкіра вистачає на те, щоб дружити з оточуючими та допомагати їм. Відмінний фільм із потужною пригодницькою та психологічною складовою.

Читайте також: Марго Роббі, Тейлор Свіфт та Аня Тейлор-Джой разом у кадрі: вийшов трейлер нового фільму "Амстердам"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).