Анонс: Розпочався перший етап конкурсу «Молода Республіка Поетів»

Искусство
28.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

24 липня розпочався перший етап конкурсу «Молода Республіка Поетів» (МРП) в межах 10 Львівського міжнародного літературного фестивалю. До участі запрошуються молоді  україномовні  поети. Умови участі: 1) До розгляду прийматимуться вірші, написані лише українською мовою. 2) Вік учасників не повинен перевищувати 25 років. 3) У заявці обов’язково мають бути заповнені всі поля. Неповні та невчасно подані заявки не

ПОДЕЛИТЬСЯ

unnamed

24 липня розпочався перший етап конкурсу «Молода Республіка Поетів» (МРП) в межах 10 Львівського міжнародного літературного фестивалю. До участі запрошуються молоді  україномовні  поети.

Умови участі:

1) До розгляду прийматимуться вірші, написані лише українською мовою.

2) Вік учасників не повинен перевищувати 25 років.

3) У заявці обов’язково мають бути заповнені всі поля. Неповні та невчасно подані заявки не розглядаються.

4) Добірка має складатися з 10-ти віршів, які раніше не друкувалися у альманахах та інших окремих виданнях (крім періодики). Не розглядатимуться твори антиукраїнського, шовіністичного чи антирелігійного спрямування. Також просимо щоб усі тексти були вміщені в один файл у форматі *doc aбо *docx. а також не розміщувати у текстах свої копірайти. У разі недотримання вимог — заявка буде відхилена.

5) Разом із заявкою необхідно надіслати портретне фото розміром від 1 до 3 мегабайт.

6) Заявки приймають до 7 серпня 2015 року на адресу [email protected](тема: МРП-Конкурс).

Імена десяти фіналістів МРП-2015 будуть оприлюднені 21 серпня на сайті bookforum.ua. Призери матимуть можливість виступити на гала-концерті Молодої республіки (12-13 вересня, м. Львів).

Аплікаційну форму учасника можна завантажити тут

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).