Що читати: редакція L’Offciel Online називає українських поетів, за якими варто спостерігати

Искусство
28.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після того, як ми опублікували список письменників, з якими мріяли би закрутити роман, нам не давала спокою думка про те, що ми оминули увагою поетів. Щоб виправити цю гнітючу ситуацію, ми вирішили обрати чотирьох сучасних українських поетів, на творчість яких, на нашу думку, варто звертати увагу. Андрій Любка – поет, перекладач і есеїст. Вірші Андрія

ПОДЕЛИТЬСЯ

page

Після того, як ми опублікували список письменників, з якими мріяли би закрутити роман, нам не давала спокою думка про те, що ми оминули увагою поетів. Щоб виправити цю гнітючу ситуацію, ми вирішили обрати чотирьох сучасних українських поетів, на творчість яких, на нашу думку, варто звертати увагу.

Андрей

Андрій Любка – поет, перекладач і есеїст. Вірші Андрія перекладені вісьмома мовами. Сам автор про себе говорить, що він рибалка, грішник та балканіст. Любка пише вірші про життя та кохання, почитати які можна на персональному сайті автора. До речі, у Андрія навіть є збірка аудіовіршів «Перед вибухом поцілуємося» — гарний спосіб познайомитися з поетом ближче. Однак зараз Андрій, схоже, більше зосередився на написанні прози: у вересні 2015 року у нього виходить пригодницький роман «Карбід».

Сторінка автора на Facebook.

Мирслав

Мирослав Лаюк — поет та драматург родом із Прикарпаття. Певно, один із найтитулованіших молодих поетів: лауреат першої премії конкурсу видавництва «Смолоскип», двічі переможець літературного конкурсу «Коронація слова» в номінації п’єси, володар міжнародної премії імені Олеся Гончара та інших. Друком вийшли три його збірки. Останню «Метрофобію» Лаюк презентував на цьогорічному Книжковому Арсеналі, і збірка отримала схвальні відгуки серед критиків. Прочитати нові вірші Мирослава можна на його сторінці у Facebook.

Сторінка автора на Facebook.

Марк

Марк Лівін — успішний приклад арт-блогера. Його літературний блог налічує більше 14 тисяч читачів, а його твори — це прості слова про головне. Вірші та прозу Лівіна можна не тільки читати, а й слухати: разом з молодим українським композитором Дімою Чоловським та музикантом Женєю Чичановським він випустив аудіозбірку «Люди погоди». Читати тим, хто любить розмірковувати над життєвими цінностями.

Сторінка автора на Facebook.

Сашко

Сашко Ушкалов — представник харківської інтелігенції. Займається перекладом сучасної німецькомовної поезії та прози. Остання книга оповідань «Жесть (sho(r)t stories)» вийшла друком ще в 2013 році. Однак нам також дуже подобаються вірші Сашка, які можна знайти на просторах Інтернету. Цікавий факт — на вулиці Франка у Києві є поручень з віршем Ушкалова, котрий він присвятив своїй дівчині.

Сторінка автора на Facebook.

Автор ілюстрацій: Фаріза Божаєва

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).