Видавництво «Основи» презентує книгу «Гендер для всіх. Виклик стереотипам»

Искусство
15.03.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Видавництво «Основи» за фінансової та ідейної підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні презентує книгу «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» Тамари Марценюк. Книга – продовження викладання масового онлайн-курсу «Жінки і чоловіки: гендер для всіх» на платформі «Прометеус». «Чи знаєте ви, що в Україні зарплата жінок у середньому на 30 % менша, ніж зарплата чоловіків,

ПОДЕЛИТЬСЯ

гендер1

Видавництво «Основи» за фінансової та ідейної підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні презентує книгу «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» Тамари Марценюк. Книга – продовження викладання масового онлайн-курсу «Жінки і чоловіки: гендер для всіх» на платформі «Прометеус».

гендер2

«Чи знаєте ви, що в Україні зарплата жінок у середньому на 30 % менша, ніж зарплата чоловіків, і що тут досі є перелік кількохсот професій, заборонених жінкам? У якій сфері, на вашу думку, дискриміновано чоловіків? Чи розбираєтеся ви, що таке сексизм, ейджизм, ромофобія?» – саме ці важливі і нагальні питання порушуються в книзі.

Це видання як для тих, хто лише побіжно чув про гендерні питання, так і для експертів. Авторка розповідає про суспільні нерівності та допомагає знайти їх вирішення.

гендер3

«Я намагалася зібрати як власний досвід досліджень українського суспільства, так і напрацювання моїх колежанок і колег з різних міст України. Уже чимало написано і зроблено, аби впроваджувати рівні права і можливості, долати суспільні нерівності. Ця книга – також і просвітницький проект, покликаний продемонструвати глибину проблематики гендерної нерівності», – переконана авторка Тамара Марценюк.

Книга вийде 11 квітня, але вже доступна до попереднього замовлення на сайті.

гендер4

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).